SLM Solutions wzmacnia swoją ofertę dzięki przejęciu technologii Adira AddCreative

10.08.2023 Skomentuj pierwszy

W dniu 8 sierpnia 2023 roku, branża druku 3D była świadkiem ważnego wydarzenia. SLM Solutions, znana firma specjalizująca się w druku 3D metali, ogłosiła przejęcie technologii Adira AddCreative. Ten krok stanowi znaczący postęp w strategii firmy, dążącej do stworzenia kompleksowej oferty rozwiązań dla addytywnej produkcji metali, od małych po ultra-wielkoformatowe.

Adira AddCreative to firma, która zyskała uznanie dzięki technologii ruchomej głowicy procesowej opracowanej wspólnie z Instytutem Fraunhofer ILT (Fraunhofer Institute for Laser Technology). System drukowania, który potrafi obsłużyć aż 12 laserów na platformie o wielkości 1m x 1m, jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na zaawansowane technologie druku 3D. Integracja tej technologii pozwoli SLM Solutions zaoferować klientom jeszcze większą elastyczność, skalowalność oraz konkurencyjność na globalnym rynku.

Dyrektor generalny SLM Solutions, Sam O'Leary, z entuzjazmem odniósł się do tej akwizycji, podkreślając, że "przejęcie technologii Adira AddCreative jest kluczowym krokiem w naszym dążeniu do bycia liderem innowacji w branży drukowania 3D." Informacja, iż SLM Solutions przejmuje Adria AddCreative wskazuje kierunek w jakim zmierza ten renomowany producent drukarek 3D do metalu. Cały zespół Adira, mający swoją siedzibę w Portugalii, będzie teraz wzmocnieniem międzynarodowego zespołu SLM Solutions, łącząc siły w dalszym rozwoju technologii.

ZOBACZ RÓWNIEŻ ...
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: