Wypróbuj Solid Edge za darmo
Warsaw Industry Week
Konferencja dla Narzędziowni TOOL-SHOP 2018

CADMAT 2018 za nami

11.10.2017 Skomentuj pierwszy

Rekordowa liczba uczestników, ponad 70 prezentacji oraz tematyka BIM 2.0 i BIM 3.0 na czele.

Piątkowa, jubileuszowa, 10. edycja konferencji CADMAT okazała się prawdziwym „strzałem w dychę”. Uczestnicy podkreślali jej wysoką wartość merytoryczną oraz atrakcyjną formę wszystkich wykładów.

O BIM 2.0 i 3.0 na takim poziomie szczegółu specjaliści z MAT opowiedzieli jako pierwsi w Polsce. To technologia, której umiejętne zastosowanie pozwala zarówno inwestorom jak i wykonawcom na zaoszczędzenie niezbędnego czasu oraz środków, a to przecież w biznesie najistotniejsze – komentował Tomasz Musialik, współwłaściciel MAT, firmy będącej organizatorem konferencji, od lat pomagającej wdrażać technologię BIM w naszym kraju.

Jak co roku podczas CADMAT przyznane zostały też nagrody specjalne. Tym razem otrzymały je następujące firmy: West Technology & Trading Polska Sp. z o.o. za budowanie pionierskich rozwiązań technologicznych, Mariusz Trynka z ThermoDynamics za poszukiwanie najwyższej jakości w projektowaniu oraz Conti Sp. z o.o. za śmiałe wejście w technologie CAM z użyciem oprogramowanie Autodesk Fusion 360.

CADMAT to jedno z największych wydarzeń w branży projektowej w Polsce. Corocznie biorą w nim udział: architekci, konstruktorzy, instalatorzy, mechanicy, inżynierowie ds. infrastruktury wodno-lądowej, deweloperzy, inwestorzy oraz osoby zainteresowane tematyką CAD/BIM. Organizatorem konferencji jest firma MAT, a głównymi współorganizatorami Autodesk oraz Hewlett Packard.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Wypróbuj Solid Edge za darmo