Szkolenia SOLIDWORKS

Autodesk DAY 2022 - Wirtualna konferencja dla branży przemysłowej

11.05.2022 Skomentuj pierwszy

Już 25 maja odbędzie się konferencja Autodesk DAY 2022 | Przemysł Maszynowy „Transformacja cyfrowa - wyzwania i szanse”. Uczestnicy serii wirtualnych sesji dla branży producentów maszyn i urządzeń przemysłowych dowiedzą się jak wprowadzić digitalizację do wszystkich etapów cyklu tworzenia - od projektu przez produkcję, wymianę danych aż po sprzedaż i marketing.

Autodesk DAY 2022

Światowe trendy, wyzwania, wyścig za innowacją i kwestie związane ze zrównoważonym rozwojem stanowią inspirację do wprowadzenia nowatorskich rozwiązań technologicznych. Dodatkowo, dzisiejszy sektor produkcyjny i wchodzące w jego skład systemy produkcyjne stają się coraz bardziej cyfrowe, połączone i skomplikowane. Podczas konferencji Autodesk DAY 2022 | Przemysł Maszynowy „Transformacja cyfrowa - wyzwania i szanse” uczestnicy mogą spodziewać się ciekawych wystąpień praktyków, aktualnych tematów i przykładów interesujących rozwiązań dla użytkowników z różnych środowisk w zakresie innowacji. Poruszone zostanę tematy związane z cyfryzacją i zrównoważonym rozwojem, prezentowane na bazie doświadczeń przedstawicieli branży, które mogą pomóc firmom w osiągnięciu celów biznesowych.

Wybrane wystąpienia:

  • Przygotowanie instrukcji produkcyjnych pod kontrolą systemu Vault
  • Rozwiązania Autodesk w akcji - przegląd możliwości dla przemysłu
  • Zintegrowane modelowanie zakładów przemysłowych - reaguj szybko na zmieniające się warunki
  • Jak budować roboty humanoidalne?
  • Integracja środowiska Inventor – Vault
  • Automatyzacja zadań CAD / PDM w dziale konstrukcyjnym firmy przemysłowej
  • Zrównoważony rozwój w polskich firmach przemysłowych - gdzie jesteśmy i gdzie chcemy być?
  • Unikatowa aparatura badawczo testowa w gospodarce zrównoważonego rozwoju

 

Innowacyjne rozwiązania dla przedsiębiorstw to przyszłość funkcjonowania gospodarki - 80% globalnych dostawców maszyn przemysłowych powiedziało, że tworzenie i prowadzenie infrastruktury cyfrowej jest opłacalne. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną przykłady pokazujące jak sprawne włączenie digitalizacji do wszystkich etapów produkcji może wpłynąć na poprawę szybkości produkcji, retencję klientów, produktywność pracowników, jakość i nowe zlecenia.

„Z analiz zleconych przez Autodesk wynika, że dostawcy maszyn przemysłowych, którzy zainwestowali w udoskonalenia swoich projektów produkcyjnych dostrzegają znaczne korzyści dla firmy. Dlatego cieszę się, że możemy zaprosić przedstawicieli branży producentów maszyn i urządzeń przemysłowych na konferencję Autodesk DAY 2022 | Przemysł Maszynowy „Transformacja cyfrowa - wyzwania i szanse” i na konkretnych przykładach pokazać w jaki sposób mogą rozwijać swój biznes” – powiedziała Grażyna Kołodziejek, Country Marketing Manager w Autodesk. „Eksperci pokażą, jak przekuć wyzwania i problemy dzisiejszego rynku w innowacje, pozwalające firmie na wyróżnienie się i generowanie zysków” – dodaje.

Udział w konferencji jest bezpłatny, a uczestnicy mogą rejestrować się na dowolne sesje tematyczne, zgodnie z obszarem swoich specjalizacji i zainteresowań. Taka sprawdzona już formuła spotkania pozwala na pogodzenie czasu spędzonego na konferencji z obowiązkami zawodowymi.

Tematyka konferencji kierowana jest do pracowników firm zajmujących się produkcją, projektowaniem maszyn, urządzeń przemysłowych, do osób zatrudnionych w działach  projektowych, produkcyjnych, sprzedaży, managerów odpowiedzialnych za rozwój, sprzedaż, zrównoważony rozwój i innowacyjność w firmach.

Szczegółowa agenda i rejestracja na wydarzenie dostępne są na stronie konferencji pod adresem http://autodesk.pl/industrial-machinery .

ZOBACZ RÓWNIEŻ ...
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Szkolenia SOLIDWORKS