Szkolenia SOLIDWORKS

MSI wprowadza nową serię mobilnych stacji roboczych

24.01.2017 Skomentuj pierwszy

Mobilne stacjie robocze z serii WT73VR, WS63 i WE72/62 pozwalają rozszerzyć możliwości projektowania i modelowania 3D

MSI zaprezentowała zupełnie nową gamę modeli mobilnych stacji roboczych wyposażonych w najnowsze, 7. generacji procesory z serii Intel Core i7 oraz nowe profesjonalne karty graficzne NVIDIA Quadro.

Dzięki możliwości generowania absolutnie płynnych wizualizacji projektów w wirtualnej rzeczywistości (VR) i zoptymalizowanej pod kątem  pracy w środowisku CAD/CAM wydajności, najnowsze mobilne stacje robocze MSI są obecnie najlepszym i najnowocześniejszym rozwiązaniem dla każdego projektanta, inżyniera czy media edytora. Za sprawą połączenia zaawansowanych funkcji i pięknej stylistyki, stworzono  arcydzieło dla wszystkich tych użytkowników, którzy nie chcą iść w najmniejszym stopniu na kompromis.

WT73VR: WYJĄTKOWA WYDAJNOŚĆ I WSPARCIE DLA TECHNOLOGII VR

Mobilne stacje robocze MSI są pierwszymi na świecie profesjonalnymi notebookami, które w pełni obsługują aplikacje VR. WT73VR to zupełnie nowy model wyposażony w procesor Intel Xeon. Obsługa technologii Intel Error Correcting Code (ECC) oraz zastosowanie w nim modułów pamięci DDR4 zapewniają nowy, wyjątkowy poziom wydajności i stabilności podczas ciągłej pracy komputera w trybie dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Tak wysoka niezawodność i stabilność działania mogą naprawdę zaimponować wszystkim jego profesjonalnym użytkownikom.

Najnowsza profesjonalna karta graficzna NVIDIA Quadro P5000 wyposażona jest w 16 GB pamięci GDDR5 i oferuje zdumiewającą wydajność podczas pracy z programem Autodesk Stingray oraz zestawem gogli VR czy w innych wymagających ekstremalnej wydajności zastosowań CAD/CAM. Ta nowoczesna mobilna stacja robocza jest najlepszą platformą do tworzenia treści i projektów, które modelowane są w wirtualnej rzeczywistości. Znakomicie sprawdzi się też w szybszym niż kiedykolwiek wcześniej, wirtualnym dostosowaniu do indywidualnych potrzeb przyszłych właścicieli i użytkowników, takich obiektów jak np. domy czy biura – i to wszystko zanim te obiekty fizycznie powstaną.

W odróżnieniu od tradycyjnych laptopów zgodnych z technologią NVIDIA Optimus, model WT73VR w sposób ciągły korzysta z wbudowanej, dedykowanej karty graficznej NVIDIA tak, aby w każdej chwili dostępna była jego maksymalna wydajność. 17,3-calowy ekran może być wyposażony w jeden z dwóch rodzajów paneli – UHD lub Full HD z 94% pokryciem przestrzeni barwnej NTSC. W ten sposób zapewniono użytkownikom najlepsze efekty wizualne. Za sprawą technologii True Color i odpowiedniej fabrycznej kalibracji, obraz, który wyświetlany jest przez oba rodzaje paneli w 100% pokrywa przestrzeń barw sRGB. Wysoce niezawodne i wielofunkcyjne notebooki z serii WT73VR, zaliczane są obecnie do jednych z najbardziej wydajnych, przenośnych stacji roboczych dostępnych na światowym rynku.

WS63: NAJSMUKLEJSZA, NAJLŻEJSZA I NAJSZYBSZA MOBILNA STACJA ROBOCZA

Do imponującej rodziny lekkich i smukłych profesjonalny notebooków z serii WS dołączył nowy model WS63. Waży on zaledwie 1,8 kg. WS63 jest również niezwykle smukły – jego grubość to zaledwie 17,7 mm. Lekka aluminiowa obudowa o eleganckiej i zwiewnej konstrukcji sprawia, że notebook ten jest wytrzymały i jednocześnie łatwy do noszenia. Wyjątkowa wydajność i wysoka efektywność są od zawsze jedną z charakterystycznych cech dla produktów MSI, która to firma znana jest z unikatowej zdolności łączenia w swoich produktach mobilności i wydajności. Notebooka WS63 wyposażono 7. generacji procesor Intel Core i7 i jest jedyną mobilną stacją roboczą w świecie, która korzysta z karty graficznej NVIDIA Quadro P3000 z 6 GB pamięci GDDR5. Wyposażono go również w ultraszybką pamięć RAM DDR4-2400 DDR oraz napęd SSD M.2 NVMe.

Tak wysoka maksymalną wydajność udało się uzyskać dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanej technologii chłodzenia, która zwiększyła przepływ powietrza o 30% i zapewnia wyższą trwałość komponentów w ekstremalnych warunkach pracy.

Wyjątkowy system chłodzenia MSI Cooler Boost Trinity korzysta z trzech wentylatorów i pięciu ciepłowodów, które skutecznie odprowadzają ciepło z systemu – bez względu na niewielką, ograniczoną przestrzeń, która dostępna jest w tej wyjątkowo smukłej obudowie. Tworzenie wysokowydajnych, mobilnych stacji roboczych zamkniętych w obudowach typu ultra-slim jest trendem, który zapoczątkowała i promuje firma MSI.

15,6-calowy panel IPS UHD zapewnia żywe barwy i dokładne odwzorowanie kolorów.  Pozwala również na dokładne dopasowanie wyświetlanego obrazu i jego kolorystyki do potrzeb użytkownika, a to za sprawą ekskluzywnej technologii MSI True Color Technology. Innowacyjną i wyłączną cechą modelu WS63 jest touchpad z blokadą linii papilarnych. To zabezpieczenie biometryczne zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa danych, a tym samym daje użytkownikom gwarancję, że ich cenne związane z pracą pliki i inne informacje są zawsze dobrze chronione.

WE72/62: NAJLEPSI PARTNERZY DLA MŁODSZYCH PROJEKTANTÓW

Notebooki z serii WE charakteryzują się doskonałym stosunkiem ich ceny do wydajności, który to współczynnik pozwala na bardzo szybki zwrot z inwestycji – zwłaszcza w wypadku typowych użytkowników profesjonalnych i przyszłych specjalistów.

Wyposażone w najnowsze, należące do 7. generacji procesory z serii Intel Core i7 oraz karty graficzne NVIDIA Quadro M2200 z 4 GB pamięci GDDR5, a także pamięć RAM DDR4-2400 i napędy SSD M.2 NVMe, modele notebooków z serii WE sprawiają, że praca z oprogramowaniem CAD/CAM staje się wyjątkowo łatwa i skuteczna.

Model WE72 wyposażony jest w 17,3-calowy wyświetlacz Full HD z 94% pokryciem przestrzeni barw NTSC i korzysta z technologii True Color, dzięki czemu obraz, który wyświetlany jest przez panel w 100% pokrywa przestrzeń barw sRGB. Notebooki z serii WE62 korzystają zaś z 15,6-calowych paneli Full HD

Ekrany stosowane w obu modelach notebooków z rodziny WE charakteryzują się szerokimi kątami patrzenia, co zwiększa komfort ich użytkowania i rozszerza ich możliwości wizualne. Płytka dotykowa touchpada z diamentowym krojem nacięć oraz wysokiej jakości jego fizyczne przyciski, zapewniają wysoką wydajność i stabilność prowadzenia kursora oraz wygodne użytkowanie urządzenia. 

Wyjątkowy system chłodzenia opracowany przez firmę MSI, Cooler Boost 3 zapewnia maksymalną wydajność podczas długich godzin pracy. Wysokiej klasy głośniki Dynaudio są w stanie dostarczyć wyjątkową jakość generowanego dźwięku.

Biorąc pod uwagę współczynnik wydajności do ceny, mobilne stacje robocze serii WE są idealnym sprzętem, który doskonale sprawdzi się w szkolnictwie i w innych typowych zastosowaniach profesjonalnych.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Szkolenia SOLIDWORKS