Wypróbuj Solid Edge za darmo
SOLIDWORKS WORLD 2017 #SWW17
Targi Innoform
Targi 3D SOLUTIONS – poznański know-how o branży druku 3D
Bricscad v14 - CAD CAM CAE OPROGRAMOWANIE

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@3dcad.pl to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

SOLIDWORKS WORLD 2017 #SWW17

Bricscad v14

Komentarzy: Skomentuj pierwszy
Typ: CAD
Producent: Bricsys Inc.
Wersja językowa: Polski Angielski Niemiecki Inne
Platforma OS: Windows Mac Linux

BricsCAD V14 jest potężną platformą CAD unifikującą zestawienie cech formatu dwg z zaawansowanymi narzędziami 2D i inteligentnym modelowaniem bezpośrednim 3D oferowaną na systemy Windows i Linux za konkurencyjną cenę.

Mocne strony BricsCAD’a w stosunku do konkurencji

Inteligentny kursor QUAD

Kursor QUAD daje szybki dostęp do możliwych do wykonania na rysunku fukcji. Tego typu interfejs jest łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika. Dodatkowo jest w pełni edytowalny (możemy na stałe dodawać zestawy przycisków, których używamy najczęściej)

Eksplorator Rysunku

Eksplorator Rysunku umożliwia dostęp do wszystkich ustawień rysunku. Tu możemy przeglądać

warstwy jak i przechodzić między ich statusami, przełączać style wymiarowania, ustawiać właściwości multilinii, przeglądać całą bibliotekę dodanych przez nas bloków, szukać zewnętrznych odnośników rysunku i wiele innych. Nie trzeba już błądzić po ustawieniach poszczególnych funkcji.

Parametryzacja 2D i 3D

Raz zaprojektowana część może być wykorzystywana w wielu wariantach wymiarowych jak i geometrycznych. Dzięki parametryzacji zarówno 2D i 3D można zaoszczędzić czas edytując stare rysunki zamiast tworzyć projekt od początku.

Modelowanie Bezpośrednie 3D

Modelowanie bezpośrednie w połączeniu z kurosem QUAD i możliwościami parametryzacji stanowi potężne narzędzie przenoszące projektanta w świat 3D. Szybkie wybieranie z menu kontekstowego, rozpoznawanie intencji projektowych i bezpośrednia praca na szkicach sprawia że przejście z 2D do 3D staje się banalnie proste.

Generowanie złożeń i wizualizacja kinematyczna

Łącząc ze sobą komponenty i wiążąc je ze sobą za pomocą wiązań 3D możemy zamodelować i wprowadzać w ruch złożone mechanizmy. Umożliwia to zaprezentowanie naszych rozwiązań i eliminowaniu błędów na wczesnym etapie projektowania

Generowanie widoków rysunku

Generowanie widoków rysunku umożliwia automatyczne przerzucanie modeli 3D na rysunek 2D umożliwiając w ten sposób szybkie tworzenie dokumentacji technicznej.

Arkusze Blach

Modelowanie arkuszy blach pozwala na szybkie tworzenie wywinięć blach jak i na późniejsze rozwijanie ich i tworzenie dokumentacji. Wszystkie wywinięcia możemy prześledzić w Przeglądarce Mechanicznej i nadać im konkretne parametry. Tabele gięcia umożliwiają programowi na obliczanie wielkości rozłożonych blach. Do programu można wprowadzać własne parametry gięcia w zależności od zastosowanej blachy.

Communicator

Opcjonalny moduł Communicator zapewnia import i eksport modeli z popularnych formatów takich jak STE, STP, IGE, IGES, CATIA i wiele innych. Zaimportowane modele możemy edytować i zapisywać w dowolnym formacie łącznie obsługiwanym przez Communicator lub w standardowym DWG.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
REKLAMA
Dni Druku 3D
Oferty pracy dla inżynierów