ZW3D - Skorzystaj z 30 procentowego rabatu

ZW3D

Typ: CAD CAM
Producent:
Wersja językowa: Polski Angielski Inne
Platforma OS: Windows

Oprogramowanie ZW3D 2011 SP1  jest niedrogim, zintegrowanym środowiskiem CAD/CAM, pozwalającym na pracę z projektem od momentu pojawienia się pomysłu, aż po produkcję. ZW3D obsługuje wiele branż, między innymi: produkty konsumenckie, przemysł samochodowy, projektowanie maszyn, formy odlewnicze i matryce, przemysł medyczny, obróbkę CNC i wiele innych.

Program wspierany jest przez wbudowany system nauki Show-n-Tell™ i rozbudowany system wymiany danych, pozwalający na sprawne użycie i udostępnianie projektów z innych systemów CAD. Hybrydowe modelowanie oparte o unikalne jądro Overdrive™, narzędzia do projektowania form i matryc, biblioteka części PartSolution™ oraz inteligentna i adaptacyjna obróbka CNC od 2 do 5 osi, czynią z ZW3D potężne i konkurencyjne cenowo narzędzie CAD/CAM.

Specjalne narzędzia do tworzenia rdzenia i matrycy w jednym kroku, wstawianie powierzchni podziałowych, automatyczne nadawanie pochyleń oraz biblioteka części standardowych takich jak korpusy, ślizgacze, szpilki wypychaczy, czy wreszcie możliwości utworzenia kilku elektrod na raz, znakomicie podnoszą wydajność projektowania form. Dzięki integracji z wieloosiowym modułem CAM znacznie skrócony zostaje czas generowania inteligentnych i adaptacyjnych strategii obróbczych.

Dzięki obsłudze chmury punktów zebranych w czasie pomiarów lub skanowania 3D oraz specjalnym funkcjom naprawy geometrii modelu, dostajemy do ręki potężne narzędzie pozwalające na szybkie stworzenie modeli do wydruków 3D lub przygotowania taktyki obróbki na maszynach CNC.

ZW3D jest już dostępny w językach: polski, czeski, angielski,  francuski, włoski, niemiecki, portugalski (Brazylia), hiszpański, chiński (uproszczony i tradycyjny) oraz japoński.

Wymagania systemowe

System operacyjny: Microsoft Windows XP, 2003, Vista, 7
Procesor: Intel Pentium IV i wyższy, lub odpowiednik AMD (1Ghz lub szybszy)
Pamięć: Minimum 512 MB, zalecane 1Gb

Tagi: zw3d cad 3dcad
Komentarzy: Skomentuj pierwszy
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl