ZW3D - Skorzystaj z 30 procentowego rabatu

ZW3D 2023 – poznaj jego nowe funkcje

14.04.2022 Skomentuj pierwszy

Projektowanie w programie ZW3D jest bardzo proste. Dzięki intuicyjności i przejrzystości tego system CAD/CAM praca nad projektami staje się o wiele bardziej efektywna.

ZW3D CAD/CAM posiada w najnowszej wersji 2023 wiele nowych przydanych funkcji, dzięki którym daje ogromne możliwości projektowe. Producent stara się podążać za najnowszymi wymaganiami i oczekiwaniami użytkowników.

W najnowszej wersji znacząco podniesiono wydajność projektowania co przełożyło się na skrócenie cyklu rozwoju produktu. W premierowej wersji wprowadzono ponad 250 ulepszeń i funkcji w takich obszarach jak modelowanie, obróbka czy symulacja.

Kilka najważniejszych z nich wymieniamy poniżej.

Bardziej przyjazny interface - Dodaj często używane polecenia do funkcji gestów myszą oraz na pasku skrótów, aby zwiększyć wydajność projektowania.

Ciągłość powierzchni G3 - użytkownik w prosty sposób będzie mógł tworzyć ciągłe powierzchnie G3, w celu osiągnięcia wyższej jakości projektowanych detali.

Ulepszenie widoku rozstrzelonego - dodano kilka nowych funkcji przyspieszających tworzenie widoków rozstrzelonych, takich jak automatyczny widok rozstrzelony i ponowne użycie widoku rozstrzelonego.

Ulepszenia i nowe funkcje w złożeniach

Symulacja strukturalna - dzięki tym funkcjom możliwe jest szybkie przeprowadzenie analizy dynamiki statycznej, strukturalnej, modalnej oraz analizy wymiany ciepła.

To oczywiście nie wszystkie funkcje w najnowszej wersji oprogramowania ZW3D 2023. O pozostałych funkcjach i wersji demo przeczytasz TUTAJ >>

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
ZW3D - Skorzystaj z 30 procentowego rabatu