ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

AMD Ryzen Threadripper PRO 5000 WX

21.03.2022 Skomentuj pierwszy

Firma AMD zaprezentowała procesory dla stacji roboczych AMD Ryzen Threadripper PRO 5000 WX, które zapewniają najlepsze możliwości profesjonalnym użytkownikom dzięki połączeniu znakomitej wydajności architektury „Zen 3” oraz najnowszych technologii AMD PRO. Niezależnie od tego, czy to rendering w 8K czy też kompilacja potężnego zbioru kodu użytkownicy tych procesorów mogą spodziewać się, że mają wydajność odpowiednią, aby zrobić więcej w krótszym czasie.

AMD Ryzen Threadripper PRO 5000 WX to:

  • nawet dwukrotnie wyższa wydajność w porównaniu do 1-procesorowych rozwiązań konkurencji,
  • nawet o 95% wyższą wydajność w porównaniu do 2-procesorowych rozwiązań konkurencji,
  • 67% mniej zużytej energii w przeliczeniu na rdzeń w porównaniu do rozwiązań konkurencji,
  • nawet dwukrotnie wyższy stosunek wydajności do zużytej energii w porównaniu do rozwiązań konkurencji.

Nick Rasmusen, główny inżynier i architekt odpowiedzialny za StageCraft w Industrial Light & Magic powiedział: „Threadripper PRO serii 5000 WX to najwydajniejsze procesory, jakie testowaliśmy w ILM StageCraft. Są znacznie wydajniejsze od odpowiedników Threadripper PRO z serii 3000 WX, a także dwukrotnie szybsze w porównaniu do naszego punktu odniesienia. Tak wysoka wydajność w połączeniu z szerokimi możliwościami w zakresie I/O czynią je idealnymi procesorami do naszej zaawansowanej wirtualnej produkcji.”

Procesory AMD Ryzen Threadripper PRO 5000 WX, w tym topowy, 64-rdzeniowy AMD Ryzen Threadripper PRO 5995WX będą dostępne do kupienia 21 marca 2022 roku w ofercie systemów firmy Lenovo.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie