Narzędzie dla konstruktorów pracujących w Solid Edge i w NX CAD - kalkulator tolerancji i pasowań
Warsaw Indystry Week 2021

Nowe karty graficzne Radeon RX 6600 XT i Radeon PRO W6600

12.08.2021 Skomentuj pierwszy

AMD ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży kart graficznych AMD Radeon RX 6600 XT, które zaprojektowano z myślą o jak największej liczbie FPS dla grających w 1080p.

Model ten, tak jak pozostałe karty z serii RX 6000, bazuje na architekturze RDNA2 i oferuje obsługę szeregu inteligentnych funkcji, jak AMD Smart Access Memory, AMD FidelityFX Super Resolution, AMD Radeon Boost, AMD Radeon Anti-Lag.

Startuje również sprzedaż profesjonalnej karty graficznej AMD Radeon PRO W6600, którą zaprojektowano z myślą o profesjonalistach z dziedziny inżynierii, architektury, przygotowywania multimediów, złożonych symulacji czy sprzętowego raytracingu oraz zaawansowanej obróbki obrazu i wideo.

Karta ta w sugerowanej cenie 649 USD zostanie w pierwszej kolejności wprowadzona do oferty na stronie AMD.com (dla Ameryki Północnej), B&H i Exxact oraz w Europie w Elmtec, Tarox, Wortmann i Schneider-Digital.

Radeon PRO W6600 bazuje na architekturze RDNA2 i zachowując 1-slotową budowę obsługuje aż 4 wyświetlacze 4K HDR. Tak, jak i pozostałe modele z rodziny Radeon PRO ten nowy model zapewnia certyfikowaną niezawodność w szeregu profesjonalnych aplikacji oraz jest przygotowana z myślą o pracy 24/7.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Narzędzie dla konstruktorów pracujących w Solid Edge i w NX CAD - kalkulator tolerancji i pasowań