Nowe profesjonalne karty graficzne AMD Radeon PRO W7600 i W7500

04.08.2023 Skomentuj pierwszy
Firma AMD właśnie przedstawiła dwa nowe modele profesjonalnych kart graficznych AMD Radeon PRO W7600 i W7500, które zaprojektowano z myślą o najpopularniejszych zadaniach profesjonalnych w dziedzinie tworzenia treści multimedialnych, projektowaniu i produkcji, a także inżynierii i architektury. Te nowe karty graficzne są skonstruowane w oparciu o najnowszą architekturę AMD RDNA 3, dzięki czemu zapewniają niezwykłą wydajność, stabilność i efektywność.
Wyposażone zostały w 8 GB pamięci GDDR6, a także w:
  • drugiej generacji podsystem pamięci podręcznej AMD Infinity Cache,
  • specjalny podsystem akceleracji obliczeń AI, dzięki któremu przepustowość tego rodzaju zadań jest ponad 2-krotnie większa niż w poprzedniej generacji architekturze AMD RDNA 2.
  • AMD Radiance Display Engine i DisplayPort 2.1, które zapewniają 12-bitowy kolor HDR oraz zgodność z następnej generacji monitorami i konfiguracjami wielo-ekranowymi.

Profesjonalne karty graficzne AMD są wyposażone w specjalny sterownik otrzymujący certyfikaty profesjonalnych aplikacji. Firma AMD współpracuje z wieloma dostawcami takiego oprogramowania i uczestniczy w wymagających programach certyfikacji, aby użytkownicy kart AMD Radeon PRO mieli pewność działania w wymagających środowiskach pracy 24/7.
 
Karty graficzne AMD Radeon PRO W7600 i W7500 będą dostępne w 3 kwartale 2023 u wiodących sprzedawców detalicznych w cenach odpowiednio 599 i 429 USD. Komputery wyposażone w te modele GPU powinny się pojawić na rynku w tym roku.
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: