ZW3D - Skorzystaj z 30 procentowego rabatu

ZW3D 2022 już dostępny

22.04.2021 Skomentuj pierwszy

Już jest dostępna najnowsza wersja programu ZW3D 2022 CAD/CAM. Poniżej prezentujemy kilka z najnowszych  funkcji dostępnych w ZW3D 2022.

Interakcja

Najnowsze funkcje związane z interakcją to między innymi ulepszony środowisko pracy na plikach jednoobiektowych. Zmniejsza to koszty nauki oraz ułatwia integrację z PDM lub PLM. ZW3D 2022 CAD/CAM posiada również nowe narzędzie „Rozdziel”, które pozwala na separację wsadową plików Z3 oraz zachowanie zależności obiektów. Kolejną właściwością związaną z interakcją jest menadżer warstw, który został zaktualizowany i ulepszony dzięki czemu pozwala na aktualizację operacji warstw w czasie rzeczywistym oraz obsługę warstw złożonych.

Ulepszenia CAD

Dodatkowo zostały ulepszone funkcje CAD takie jak między innymi ciągłość G3. Jest to przełomowa zmiana ze względu na swoją funkcjonalność. Zostaje zachowana ciągłość powierzchni G3 oraz ciągłość krzywych G3.

Kolejne ulepszenia zostały dodane do funkcji szkicu: zostały ulepszone funkcje wstęgi, dodana została możliwość anulowania wszystkich bieżących zmian przy pomocy funkcji „anuluj”. Została również dodana funkcja: “Skaluj elementy szkicu po modyfikacji jedynego wymiaru”- bardzo usprawnia to pracę i pozwala na szybsze modyfikowanie tworzony przez siebie projektów bez konieczności zmiany każdego elementu osobno.

I kolejna, nowo dodana funkcja to edytor wymiarów. Pozwala ona na modyfikację wymiarów partiami, oraz daje możliwość modyfikacji wymiarów w Trybach PrzyrostorazZablokowana proporcja

Bardzo ważnym ulepszeniom zostały poddane funkcje związane z arkuszami blach. Pozwalają one na szybszy import oraz eksport arkuszy blach oraz na szybszą modyfikację. Nowym poleceniem jest „widok rozkroju” który pozwala na szybkie wygenerowanie rozłożonego arkusza.

Ulepszenia CAM

Optymalizacja algorytmu jądra pozwala na dokładniejszą obróbkę wybranych powierzchni dzięki czemu ścieżki narzędzie są optymalne I dużo bezpieczniejsze. Zoptymalizowana kolejność obróbki koronkowej to kolejna funkcja dostępna w ZW3D 2022 – pozwala ona na stworzenie wyższej jakości wykończenia powierzchni.

Zaktualizowana została pełna symulacja maszynowa, która teraz daje możliwość obsługi wielu języków oraz konfigurację maszyn 5x (głowica-głowica). Kolejną nowością są nowe kontrolery takie jak Siemens oraz Heidenhain.

ZW3D 2022 CAD/CAM to Elastyczne projektowanie oraz szybka obróbka.

Pobierz wersję testową ZW3D 2022 CAD/CAM TUTAJ >>

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
ZW3D - Skorzystaj z 30 procentowego rabatu