Pierwszy sterownik dla kart graficznych Radeon PRO w 2021r

01.04.2021 Skomentuj pierwszy

AMD udostępniła pierwszy kwartalny sterownik dla kart graficznych Radeon PRO w 2021 roku – Radeon PRO Software for Enterprise 21.Q1. Wprowadza on zupełnie przeprojektowany interfejs, który na bazie uwag profesjonalnych użytkowników ułatwia im korzystanie z zaawansowanych funkcji zwiększając produktywność i wspierając kreatywność.

Wśród nowości są:

  • Nowa karta „dom”, która wydobywa na pierwszy plan ostatnio używane aplikacje i umożliwia uruchamianie ich z poziomu panelu Radeon PRO Software. Wystarczy też jedno kliknięcie, aby użytkownicy mogli zacząć nagrywać swój ekran lub przejść do sekcji z przewodnikami.
  • Odświeżona karta do nagrywania i transmisji, która wcześniej nazywała się „Radeon PRO ReLive”, pozwala profesjonalistom korzystać z zaawansowanej transmisji wideo na żywo i nagrywania ekranu w wysokiej rozdzielczości. Dzięki wbudowaniu tego w Radeon Pro Software mogą oni łatwiej pomagać sobie nawzajem we współpracy, prezentować projekty, szkolić i wspierać pozostałych członków zespołu.
  • AMD Radeon PRO Overlay to nakładka do uruchamiania wewnątrz aplikacji, która pozwala korzystać z funkcji Radeon PRO Software bez zamykania projektu. Można dzięki niej udostępniać i kontrolować nagrywanie i transmisje mając kontrolę nad działaniem kamerki, a także monitorować obciążenie sprzętu, regulować działanie chłodzenia itp.
  • Lepsza wydajność – wraz z pakietem AMD Radeon PRO Software for Enterprise 21.Q1 firma AMD po raz kolejny zwiększa wydajność w kluczowych scenariuszach użycia sprzętu. Wersja 21.Q1 jest nawet o 45% szybsza w teście SPECviewperf 2020 catia-06 w porównaniu do wersji 20.Q4 przy użyciu karty graficznej Radeon PRO W5700.

Sterownik AMD Radeon PRO Software for Enterprise 21.Q1 można pobrać tutaj.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: