Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge
Innoform 2020

Najnowszy sterownik AMD Radeon Pro 19.Q3

16.08.2019 Skomentuj pierwszy

AMD wydała najnowszą wersję sterownika AMD Radeon Pro Software for Enterprise 19.Q3, która zawiera szereg udoskonaleń wśród funkcji dla profesjonalnych aplikacji, w tym jeszcze lepszą obsługę takich technologii jak Radeon ProRender czy Radeon ReLive for VR. Jest to także sterownik, który wpisuje się w zasadę oferowania stale coraz lepszej wydajności w porównaniu z konkurencją – w ciągu roku wydajność kart Radeon Pro mogła dzięki temu wzrosnąć nawet 2-krotnie.

Najważniejsze cechy nowego sterownika to:

  • Optymalizacje dla wiodących aplikacji profesjonalnych, dzięki czemu karty graficzne Radeon Pro oferują coraz lepszą konkurencyjnie wydajność i jeszcze bardziej przyspieszają pracę. Przykładowo przy użyciu pakietu Siemens NX 10 i sterownika Radeon Pro Software for Enterprise 19.Q3 karta Radeon Pro WX 7100 jest nawet o 51% szybsza niż NVIDIA Quadro RTX 4000.
  • Pogłębione wsparcie dla zaawansowanych funkcji aplikacji profesjonalnych, optymalizacje i certyfikaty, w tym OpenCL Code Optimizations for Analysis and Simulation, obsługa zaawansowanego trybu studio w Siemens NX, rozszerzone optymalizacje w OpenGL oraz obsługa funkcji Order Independent Transparency and Vertex Buffer Object w PTC Creo. Nowy sterownik wprowadza też obsługę od razu od wydania (w trybie Dnia Zero) realistycznego podglądu w czasie rzeczywistym z funkcją Order Independent Transparency w SOLIDWORKS RealView. Wszystkie certyfikaty powinny zostać uzyskane w 3 kwartale 2019 roku.
  • Bezprzewodowa wizualizacja VR w obsługiwanych aplikacjach przy użyciu Radeon ReLive for VR.
  • Niewiarygodnie foto-realistyczny rendering w wiodących aplikacjach profesjonalnych za sprawą użycia technologii Radeon ProRender w formie wtyczki do PTC Creo i Autodesk Maya oraz nadchodzącego tej jesieni wsparcia dla pakietu SOLIDWORKS Visualize 2020.

Firma AMD ponadto przypomina o swoim Programie Certyfikacji od Dnia Zero, który pozwala profesjonalistom korzystać z najnowszych funkcji i certyfikatów od dnia wydania sterownika, i który przełożył się już na ponad 1000 certyfikatów od dostawców aplikacji uzyskanych od listopada 2019.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge