Wypróbuj Solid Edge za darmo
Konferencja dla Narzędziowni TOOL-SHOP 2018

Radeon Pro Software Enterprise 18.Q3

6 dni temu Skomentuj pierwszy

AMD wydała najnowszą wersję sterownika Radeon Pro Software Enterprise 18.Q3, która wprowadza zupełnie nowe funkcje, istotnie wyższą wydajność, a przy tym oferuje niezależnie potwierdzoną stabilność.

Raport agencji QA Consultants nie pozostawia wątpliwości, że AMD Radeon Pro Software to najbardziej niezawodne rozwiązanie, a wersja 18.Q3 przynosi ponadto:

Możliwość zdalnej pracy: dzięki technologii zdalnego dostępu można korzystać z potencjału stacji roboczych wyposażonych w karty AMD Radeon Pro WX 7100 czy WX 9100 w środowisku Citrix XenDesktop 7.15 z praktycznie dowolnego miejsca na świecie.

Możliwość sterowania pracą wentylatora: dzięki wbudowanemu w panel AMD Radeon Pro Settings narzędziu do kontroli obrotów można manualnie dostosować jego działanie do potrzeb i warunków. Dzięki temu możliwe jest nawet 2-krotnie zwiększenie mocy jego działania w porównaniu do ustawień domyślnych, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba i nie ma to wpływu na gwarancję.

Dwucyfrowe wzrosty wydajności: w porównaniu do zeszłorocznego sterownika w najważniejszych zadaniach multimedialnych – np. nawet o 53% wyższa wydajność w Autodesk 3ds Max i o 51% w Autodesk Maya, a także zadaniach związanych z projektowaniem i produkcją nawet o 33% wyższa wydajność w Siemens NX.

Rendering w chmurze: dzięki połączeniu technologii AMD MxGPU i sterownika AMD Radeon Pro Software profesjonaliści mogą korzystać z renderowania w chmurze pracując w tak popularnych aplikacjach, jak Maxon Cinema 4D i SOLIDWORKS wykorzystując wirtualizację i rozszerzenia AMD Radeon ProRender.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Wypróbuj Solid Edge za darmo