GM System zaprasza na Mach-Tool
DraftSight projektowanie 2D CAD 3D CAD
XXIII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL 2019
YOUNG DESIGN 2019
Targi 3D SOLUTIONS
Konferencja Innowacje Autodesk

Radeon Pro Software Enterprise 18.Q3

10.08.2018 Skomentuj pierwszy

AMD wydała najnowszą wersję sterownika Radeon Pro Software Enterprise 18.Q3, która wprowadza zupełnie nowe funkcje, istotnie wyższą wydajność, a przy tym oferuje niezależnie potwierdzoną stabilność.

Raport agencji QA Consultants nie pozostawia wątpliwości, że AMD Radeon Pro Software to najbardziej niezawodne rozwiązanie, a wersja 18.Q3 przynosi ponadto:

Możliwość zdalnej pracy: dzięki technologii zdalnego dostępu można korzystać z potencjału stacji roboczych wyposażonych w karty AMD Radeon Pro WX 7100 czy WX 9100 w środowisku Citrix XenDesktop 7.15 z praktycznie dowolnego miejsca na świecie.

Możliwość sterowania pracą wentylatora: dzięki wbudowanemu w panel AMD Radeon Pro Settings narzędziu do kontroli obrotów można manualnie dostosować jego działanie do potrzeb i warunków. Dzięki temu możliwe jest nawet 2-krotnie zwiększenie mocy jego działania w porównaniu do ustawień domyślnych, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba i nie ma to wpływu na gwarancję.

Dwucyfrowe wzrosty wydajności: w porównaniu do zeszłorocznego sterownika w najważniejszych zadaniach multimedialnych – np. nawet o 53% wyższa wydajność w Autodesk 3ds Max i o 51% w Autodesk Maya, a także zadaniach związanych z projektowaniem i produkcją nawet o 33% wyższa wydajność w Siemens NX.

Rendering w chmurze: dzięki połączeniu technologii AMD MxGPU i sterownika AMD Radeon Pro Software profesjonaliści mogą korzystać z renderowania w chmurze pracując w tak popularnych aplikacjach, jak Maxon Cinema 4D i SOLIDWORKS wykorzystując wirtualizację i rozszerzenia AMD Radeon ProRender.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge