XXVII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL
XVI Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

PTC Creo 7.0 - Wersja studencka

18.01.2021 Skomentuj pierwszy

Prodart, autoryzowany reseller oprogramowania PTC w Polsce, informuje o możliwości bezpłatnego pobrania najnowszej wersji systemu PTC Creo Parametric, oznaczonej numerem 7.0, przeznaczonej dla studentów i uczniów szkół średnich.

PTC Creo Parametric 7.0 w wersji studenckiej to bardzo rozbudowany pakiet narzędzi do projektowania, umożliwiający m.in. projektowanie części i zespołów, tworzenie dokumentacji płaskiej, projektowanie części blaszanych, okablowania i rurociągów, przeprowadzanie analiz MES i przygotowywanie realistycznych wizualizacji.

Wersja studencka jest dodatkowo wyposażona w moduły do zaawansowanego projektowania zespołów (AAX), interaktywnego projektowania powierzchni swobodnych (ISDX), uwzględniania właściwości dynamicznych podczas projektowania mechanizmów (MDO), projektowania sterowanego wynikami analiz (BMX) i moduł do projektowania pod kątem drukowania 3D.

W wersji PTC Creo 7.0 wprowadzono szereg usprawnień w podstawowych narzędziach projektowania i w różnych obszarach interfejsu, żeby jeszcze bardziej ułatwić codzienną pracę. Zmiany wprowadzone w Creo 7.0 umożliwiają m.in. dodawanie pochyleń do ścian ze zdefiniowanym już pochyleniem, tworzenie odbić lustrzanych w Szkicowniku bez konieczności dodawania linii osiowej, możliwość modyfikowania glifów ograniczeń w Szkicowniku, opcje sortowania widoków w drzewie rysunku i wiele innych.

Jedną z dodatkowych nowości wprowadzonych w Creo 7.0 dostępnych w wersji studenckiej jest projektowanie wieloobiektowe (ang. multibody). Umożliwia ono zdefiniowanie w pojedynczej części wielu osobnych objętości, które mogą być ze sobą połączone, przenikać się lub stykać. Każdą z tych objętości opracowuje się tak, jak typową geometrię bryłową osobnej części. Daje to zupełnie nowe możliwości projektowania skomplikowanej geometrii oraz jest niezastąpione w obszarach projektowania generatywnego, produkcji przyrostowej oraz symulacji w czasie rzeczywistym.

Więcej informacji na temat Nowości w Creo Parametric 7.0 >>

Wersja studencka jest przeznaczona do celów edukacyjnych i nie współpracuje z wersjami komercyjnymi. Ważność licencji studenckiej wynosi 1 rok od daty instalacji oprogramowania.

Pobierz wersję studencką Creo Parametric 7.0 >>

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: