Warsaw Industry Week 2020
ITM Industry Europe 2020
PLASTPOL 2020

Nowości w ZWCAD 2021 - wersja beta dostępna dla testerów

21.07.2020 Skomentuj pierwszy

Jest już dostępny ZWCAD 2021 w wersji dla beta testerów. Nowy, ulepszony program oznacza podejmowanie skuteczniejszych decyzji w krótszym czasie. W nowej wersji wprowadzono wiele zmian ale i dodano kilka kluczowych funkcji mających na celu podniesienie wygody, a przede wszystkim efektywności pracy w ZWCAD.

Innowacje wprowadzone przez producenta to między innymi:

Przeźroczystość kreskowań i warstw dzięki której możemy uwidocznić elementy znajdujące się na niższych warstwach naszego rysunku. Przeźroczystość możemy nadać warstwie lub bezpośrednio danemu obiektowi.

Xref Manager - to nowy, zintegrowany panel do zarządzania plikami powiązanymi. Dzięki niemu w jednym miejscu mamy widoczne wszystkie pliki powiązane z naszym dokumentem takie jak: dwg, dwf, png czy pdf. Ponadto bezpośrednio z panelu możemy możemy edytować lub zmieniać ścieżki powiązanych elementów.

Różne stany warstw dla poszczególnych rzutni. Oznacza to, że dla każdej rzutni możemy ustawiać różne paramerty warst takie jak kolor linii, grubość linii czy wyżej wspomniana przeźroczystość.

Formuły w tabelach. W nowym ZWCAD 2021 mamy możliwość wykorzystywania formuł w tabelach i komórkach. Dzięki nim do tabel nie musimy już wprowadzać konkretnych wartości, ale również wynikające ze "wzorów" zawierających zmienne. Po zmianie wartości owych zmiennych komórki tabeli z wynikową formułą aktualizują się automatycznie.

Na pewno wygodnym i wpływającym na komfort pracy rozwiązaniem jest możliwość przypisywania własnych funkcji do przycisków myszki, a dokładnie mówiąc mamy możliwość przypisywania funkcji z pozycji edytora interfejsu CUI.

Jeżeli mówimy o komforcie pracy to zmianą, która na pewno nam go podniesie jest kompatybilność ZWCAD'a 2021 z monitorami 4K. Nasz obraz na ekranie będzie bardziej szczegółowy i o wiele wyraźniejszy.,

Dla zainteresowany zakupem nowej wersji ZWCAD'a trzeba przypomnieć, że mamy dostępne dwa typy licencji. Sieciowa i imienna. Jeśli zastanawiasz się jaką licencję wybrać obejrzyj poniższe video. ZWCAD 2021 pozostaje programem CAD z opcją wielostanowiskowości licencji i to bez ograniczeń czsowych.

Pobierz 30 dniową wersję teswową ZWCAD 2021 beta:

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: