Nowy podręczniki Autodesk Inventor Professional 2020

06.03.2020 Skomentuj pierwszy

Nakładam Wydawnictwa ExpertBooks jest już dostępny podręcznik:

Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2020. Kurs zaawansowany

Ten podręcznik jest przeznaczony jest dla tych użytkowników programu Autodesk Inventor, którzy poznali już podstawy pracy w programie, potrafią biegle modelować zespoły oraz tworzyć dokumentację rysunkową lecz chcą lepiej wykorzystać potencjał programu Inventor 2020 w swojej codziennej pracy.

W tym podręczniku zgromadzono materiał prezentujący sposób wykorzystania specjalistycznych funkcji programu przeznaczonych do modelowania skomplikowanych kształtów, automatyzacji projektowania komponentów maszynowych, modelowania konstrukcji blaszanych, budowania konstrukcji z kształtowników, tworzenia ilustracji i prezentacji wideo swoich projektów, naprawy importowanej geometrii z innych systemów CAD i wiele innych. Książka zawiera ponad 160 dokładnie opracowanych ćwiczeń z obszernym opisem i ilustracjami.

Przykłady warsztatowe do samodzielnego wykonania, z wybranych zagadnień wraz z rozwiązaniami, pozwolą sprawdzić i poprawić swoje umiejętności. W tym podręczniku wiele miejsca poświęcono na przedstawienie zaawansowanych narzędzi programu Autodesk® Inventor® 2020, których wdrożenie pozwala na szerokie wykorzystanie parametryzacji i automatyzacji, a także dopasowania bibliotek Content Center do swoich potrzeb.

W książce zawarto dodatkowy rozdział poświęcony programowi Autodesk Vault Basic 2020, który pomoże samodzielnie wdrożyć to podstawowe rozwiązanie do administrowania plikami.

O Autorze

Autorem książek z serii „Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2020” jest Fabian Stasiak, który pracuje z systemem Autodesk Inventor od wersji 1.0 i na co dzień zajmuje się wdrażaniem tego oprogramowania w firmach produkcyjnych oraz specjalizowanymi szkoleniami.

Więcej informacji o książce

Wszystkie informacje o tej książce, szczegółowe spisy treści oraz szereg ilustracji z przykładów wykorzystywanych w podręczniku można znaleźć na stronie wydawnictwa: www.expertbooks.pl.

W przygotowaniu

Wkrótce będzie dostępna kolejna pozycja dla użytkowników Autodesk Inventor 2020:

  • Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2020. Kurs Professional

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: