Poznaj nowe funkcje SOLIDWORKS 2021
Nie samym CADem człowiek żyje
Nie samym CADem człowiek żyje

Nowe podręczniki dla Autodesk Inventor Professional 2018

12.04.2018 Skomentuj pierwszy

Nakładam Wydawnictwa ExpertBooks jest już dostępny komplet podręczników z serii „Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2018”, przygotowany dla użytkowników wersji 2018 programu Autodesk® Inventor® Professional.

To obecnie najbardziej obszerny zestaw podręczników na polskim rynku, zawierający w sumie ponad 370 ćwiczeń i przykładów ilustrujących działanie narzędzi programu Autodesk Inventor Professional 2018 oraz Autodesk Vault Basic 2018 i ich zastosowanie w różnych dziedzinach projektowania mechaniki. Na pełen komplet podręczników składają się następujące tytuły:

  • „Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2018. Kurs podstawowy”
  • „Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2018. Kurs zaawansowany”
  • „Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2018. Kurs Professional”

Seria „Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor” jest doceniana przez czytelników za rzetelnie przygotowane i dobrze opisane przykłady ilustrujące zastosowanie narzędzi programu Inventor w praktyce, wskazówki ułatwiające dopasowanie oprogramowania do wymogów danej firmy, czy wyjaśnienie aspektów związanych z zarządzaniem plikami i prawidłowym prowadzeniem projektu w systemie Inventor.

Poszczególne książki z serii „Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2018” przeznaczone są dla użytkowników o różnym stopniu umiejętności i potrzeb wynikających ze specyfiki realizowanych projektów. Materiał podręczników oferuje wsparcie w procesie poznawania oprogramowania Inventor i we wdrażaniu coraz bardziej skutecznych rozwiązań w codziennym projektowaniu mechaniki. Książki są przygotowane tak, aby użytkownik mógł samodzielnie wykonać każde ćwiczenie, zrozumiał specyfikę działania programu i podejścia do danego zagadnienia, a następnie wdroży poznane techniki w swojej pracy. Oto, co oferują poszczególne podręczniki serii.

Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2018. Kurs podstawowy

Ten podręcznik przeznaczony jest dla osób, które rozpoczynają pracę w programie Autodesk Inventor 2018.

Książka pomoże szybko i dokładnie zapoznać się z techniką projektowania w systemie Inventor w zakresie modelowania części 3D, budowania zespołów, przygotowania prezentacji i widoków montażowych, przygotowywania dokumentacji rysunkowej 2D, administrowania plikami tworzonymi przez program oraz konfiguracji programu.

Sekcje podręcznika oferujące warsztaty szkicowania, modelowania części i montażu zespołów, oferują przykłady do całkowicie samodzielnego wykonania wraz z rozwiązaniami pozwalającymi sprawdzić i poprawić swoje umiejętności.

Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2018. Kurs zaawansowany

Ten podręcznik przeznaczony jest dla użytkowników, którzy poznali już podstawy pracy w programie Inventor i chcą go lepiej wykorzystać w swojej codziennej pracy.

Zgromadzono tutaj materiał prezentujący sposób wykorzystania specjalistycznych funkcji programu przeznaczonych do automatyzacji projektowania komponentów maszynowych, modelowania konstrukcji blaszanych, budowania konstrukcji z kształtowników, tworzenia ilustracji i prezentacji wideo swoich projektów i naprawy importowanej geometrii z innych systemów CAD.

Wiele miejsca poświęcono na przedstawienie zaawansowanych narzędzi programu Autodesk Inventor 2018, których wdrożenie pozwala na szerokie wykorzystanie parametryzacji i automatyzacji w projektowaniu. W tej książce zawarto rozdział poświęcony programowi Autodesk Vault Basic 2018, który pomoże samodzielnie wdrożyć to podstawowe rozwiązanie do administrowania plikami.

Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2018. Kurs Professional

Ten podręcznik przeznaczony jest dla użytkowników programu Inventor, którzy chcą wdrożyć w swojej pracy projektowej specjalizowane moduły zawarte w programie Autodesk Inventor Professional 2018, przeznaczone do projektowania przebiegów instalacji rurowych, projektowania tras wiązek przewodów i kabli elektrycznych, do prowadzenia symulacji dynamicznych, analiz naprężeń, analiz konstrukcji z kształtowników oraz do projektowania form wtryskowych.

W książce położono szczególny nacisk na praktyczne zapoznanie się z narzędziami specyficznymi dla danego modułu specjalistycznego. Użytkownik programu będzie poznawał interesujący go temat wykonując samodzielnie ćwiczenia z danego zakresu ilustrujące najlepsze podejście do zagadnienia.

O Autorze…

Autorem książek z serii „Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor” jest Fabian Stasiak, który pracuje z systemem Autodesk Inventor od wersji 1.0 i na co dzień zajmuje się wdrażaniem tego oprogramowania w firmach produkcyjnych.

Więcej informacji o książkach…

Wszystkie informacje o nowych książkach z serii „Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2018” , szczegółowe spisy treści oraz szereg ilustracji z przykładów wykorzystywanych w podręcznikach można znaleźć na www.expertbooks.pl.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Poznaj nowe funkcje SOLIDWORKS 2021