Poznaj nowe funkcje SOLIDWORKS 2021

3DEXPERIENCE World 2020: Łączymy innowatorów, aby kształtować świat projektowania

11.02.2020 Skomentuj pierwszy

Podczas 3DEXPERIENCE World 2020 , odbywającego się w dniach 9-12 lutego w Music City Center w Nashville, Tennessee, 6 tys. projektantów, inżynierów, producentów, przedsiębiorców, studentów i liderów biznesu ze wszystkich branż będzie mogło uczyć się, współpracować, wprowadzać innowacje i doświadczać najnowszych technologii 3D, stanowiących siłę napędową renesansu przemysłu.

Inauguracyjna edycja 3DEXPERIENCE World opiera się na 20-letniej tradycji konferencji SOLIDWORKS World, przeznaczonej dla społeczności projektantów i inżynierów 3D. Dzięki większemu wyborowi możliwości nauki, prezentacji, produktów, nowych technologii i ekspertów, uczestnicy mogą rozwijać i poszerzać swoje umiejętności, aby w sposób jeszcze bardziej pomysłowy i skuteczny reagować na różne procesy związane z tworzeniem nowych doświadczeń, które zmieniają sposób myślenia, pracy i życia.

W szczególności, 3DEXPERIENCE World 2020 zaprezentuje użytkownikom SOLIDWORKS nowe strategie innowacji biznesowych poprzez dyskusje i prezentacje 3DEXPERIENCE WORKS oraz gamy aplikacji cyfrowych Dassault Systèmes na platformie 3DEXPERIENCE do wspólnego projektowania na potrzeby produkcji.

Gian Paolo Bassi, CEO SOLIDWORKS, Dassault Systèmes

Pozostałe ważne wydarzenia:

  • Prelekcja główna, którą poprowadzi Charles Adler, współzałożyciel i były kierownik działu projektowania, Kickstarter.com, Kickstarter.

  • Prezentacje klientów, wynalazców i partnerów w dziedzinie projektowania. Wśród prelegentów będą m.in.: Sam Rogers, pionier projektowania addytywnego oraz pilot kombinezonów odrzutowych, Gravity Industries; Mikael Kajbring, CTO, Awake, twórca elektrycznej deski surfingowej Awake; Mike Schultz, założyciel firmy BioDapt, produkującej specjalistyczne protezy; Matt Carney z grupy MIT Media Lab Biomechatronics.

  • Ponad 350 sesji technicznych w formie wykładów, warsztatów praktycznych i dyskusji panelowych z udziałem ekspertów na temat innowacji w projektowaniu 3D, zarządzania danymi, symulacji i produkcji.

  • 3DEXPERIENCE Playground - dedykowana przestrzeń do odkrywania nowych technologii, narzędzi i aplikacji z udziałem ponad 100 partnerów, poznawania innowacji w wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, uczestniczenia w hakathonie i wyzwaniach Model Mania, oraz doświadczania wpływu technologii 3D na edukację i startupy.

Kontynuujemy długą legendę zbudowaną w ramach społeczności SOLIDWORKS. 3DEXPERIENCE World, podobnie jak ubiegłoroczny SOLIDWORKS World, to wyjątkowe spotkanie, na którym entuzjaści 3D mogą myśleć kreatywnie, nawiązywać kontakty i czerpać inspirację z przyszłych osiągnięć technologicznych", powiedział Gian Paolo Bassi, CEO SOLIDWORKS, Dassault Systèmes.

„Uczestnicy poprzednich edycji SOLIDWORKS World wciąż będą mogli znaleźć wszystko, czego doświadczali w poprzednich latach, ale także poznają zastosowania technologii 3D, których się nie spodziewali. Pierwszorazowi uczestnicy znajdą duży wybór rozwiązań i szereg ekspertów, z którymi będą mogli nawiązać kontakt. Dążymy do pokazania wszystkich możliwości istniejących w rozległym ekosystemie Dassault Systèmes, które pomagają naszej społeczności użytkowników w pracy i skutecznym realizowaniu ich ambicji."

Dalsze informacje: https://www.3dexperienceworld.com/

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Poznaj nowe funkcje SOLIDWORKS 2021