Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge
Targi druku i skanu 3d - 3D SOLUTIONS 2020

Nowy podręczniki dla początkujących - Autodesk Inventor Professional 2020

09.01.2020 Skomentuj pierwszy

Podręcznik Autodesk Inventor 2020 - Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób, które rozpoczynają pracę w programie Autodesk Inventor 2020.

Książka pomoże szybko i dokładnie zapoznać się z prawidłowym sposobem prowadzenia projektów w systemie Inventor, aby w jak najlepszy sposób wykorzystać parametryzację systemu i zminimalizować ręczne korekty. Dzięki dużej ilości ćwiczeń dotyczących podstawowego modelowania części 3D i budowania zespołów użytkownik szybko nabędzie niezbędnej biegłości w posługiwaniu się narzędziami i technikami do tworzenia modeli.

Ćwiczenia dotyczące przygotowania prezentacji i widoków montażowych, przygotowywania dokumentacji rysunkowej 2D pozwolą na sprawne tworzenie wymaganej dokumentacji projektu, a rozdział poświęcony administrowaniu plikami tworzonymi przez program ułatwi opanowanie „potoku” plików i pozwoli szybko tworzyć projekty pochodne z automatycznie aktualizowaną dokumentacją rysunkową.

Sekcje podręcznika oferujące warsztaty szkicowania, modelowania części i montażu zespołów, oferują przykłady do całkowicie samodzielnego wykonania wraz z rozwiązaniami pozwalającymi sprawdzić i poprawić swoje umiejętności.

Książka „Kurs podstawowy” jest dedykowana przede wszystkim tym użytkownikom, którzy będą wykorzystywać systemu Autodesk Inventor 2020 w swojej pracy zawodowej i pozwoli im nabyć prawidłowych nawyków w pracy z programem. Bardzo duża liczba ćwiczeń z dokładnym opisem ułatwi osiągnięcie biegłości i wypracowanie najbardziej skutecznych sposobów pracy z programem. Obszerny rozdział poświęcony konfiguracji programu Inventor będzie pomocny w dopasowaniu większości elementów systemu do swoich wymagań.

O Autorze…

Autorem książek z serii „Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2020” jest Fabian Stasiak, który pracuje z systemem Autodesk Inventor od wersji 1.0 i na co dzień zajmuje się wdrażaniem tego oprogramowania w firmach produkcyjnych oraz specjalizowanymi szkoleniami.

Więcej informacji o książce…

Wszystkie informacje o tej książce, szczegółowe spisy treści oraz szereg ilustracji z przykładów wykorzystywanych w podręczniku można znaleźć na stronie wydawnictwa: www.expertbooks.pl.

W przygotowaniu…

Wkrótce będą dostępne dwie kolejne pozycje dla użytkowników Autodesk Inventor 2020:

  • Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2020. Kurs zaawansowany
  • Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2020. Kurs Professional
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge