Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge
Podręcznik SOLIDWORKS 2020
Targi druku i skanu 3d - 3D SOLUTIONS 2020
STOM-TOOL 2020

eviXmatic – zautomatyzowany system do bezdotykowej kontroli jakości

29.05.2019 Skomentuj pierwszy

Evatronix, polski producent skanerów eviXscan 3D, wprowadza na rynek eviXmatic - zautomatyzowany system przeznaczony do bezdotykowej kontroli jakości. Po raz pierwszy w Polsce urządzenie będzie prezentowane na targach ITM w Poznaniu w dniach 4-7 czerwca.

eviXmatic to urządzenie integrujące skaner 3D i stolik obrotowy zaprojektowane tak, by umożliwić przeprowadzenie skanowania 3D obiektów podlegających pomiarowi kontrolnemu przy minimalnym zaangażowaniu operatora. Efektem finalnym jest raport z kontroli jakości realizowany za pomocą oprogramowania Geomagic Control X, współpracującego z systemem.

eviXmatic jest odpowiedzią na potrzeby firm z sektora przemysłowego w zakresie precyzyjnych pomiarów wytwarzanych części na linii produkcyjnej – mówi Adam Morawiec, wiceprezes ds. rozwoju biznesu Evatronix.

Zaprojektowany i wyprodukowany przez Evatronix eviXmatic jest przeznaczony do wykonywania powtarzalnych pomiarów w procesie kontroli jakości na linii produkcyjnej, na której wytwarzane są obiekty o złożonych kształtach. Urządzenie wykorzystywać może skanery eviXscan 3D HD Quadro i HD Optima. W razie konieczności, skaner zintegrowany z systemem eviXmatic może zostać odłączony i być używany niezależnie, w innym miejscu.

eviXscan 3D to marka precyzyjnych optycznych skanerów 3D wykorzystujących technologię światła strukturalnego, zaprojektowanych i dostarczana przez Evatronix SA. Obecnie Evatronix oferuje trzy modele skanerów w ramach linii Heavy Duty (Quadro, Optima i Basic) znajdujących zastosowanie w obszarach inżynierii odwrotnej, bezstykowej kontroli jakości i szybkiego prototypowania.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge