Solid Edge - 5 sprawdzonych sposobów na duże złożenia
Podręcznik SOLIDWORKS 2020
Warsaw Industry Week 2020
ITM Industry Europe 2020
PLASTPOL 2020

Kolejne wyróżnienie dla CAMdivision od SIEMENS

06.02.2019 Skomentuj pierwszy

Firma CAMdivision otrzymała prestiżowy tytuł “Top European Partner for Manufacturing Engineering Software FY18”

Wręczenie nagrody odbyło się na dorocznej konferencji partnerów biznesowych Siemens PLM Software z regionu EMEA: Converge EPLS Partner Leadership Summit 2019, która odbyła się w hiszpańskim Alicante, 29 stycznia b.r.

W ciągu ostatnich 11 lat jako jedyna firma z Polski zdobyli już sześć europejskich wyróżnień od SIEMENS PLM Software.

 

Ponadto CAMdivison otrzymała również tytuł „Top Partner in Poland FY18”.

CAMdivision jest autoryzowanym, pierwszym w Polsce PLATYNOWYM partnerem handlowym SIEMENS Industry Software. W ubiegłym roku jako jedyna firma w Polsce otrzymali tytuł PLATINUM SMART EXPERT SIEMENS PARTNER w dziedzinie NX CAD/CAM. Jest to potwierdzenie najwyższych kompetencji i specjalizacji w tym obszarze.

Otrzymana nagroda, jak mówią  to efekt docenienia ich starań we wprowadzaniu na polski rynek nowatorskich produktów SIEMENS PLM związanych bezpośrednio z ideą Industry 4.0 tj.:

  • NX Additive Manufacturing – druk 3D tworzyw i metalu.
  • NX CAM Robotics – programowanie robotów (frezujące, spawająe, przechwytujące…),
  • FIBERSIM – projektowanie części kompozytowych

Nasza ofertę poszerzyliśmy również o TECNOMATIX, tj. środowisko do projektowania i optymalizacji zrobotyzowanych hal, linii produkcyjnych i gniazd roboczych – powiedział Artur Bielicz – prezes spółki CAMdivison. Oprogramowanie może być stosowane zarówno w przemyśle Automotive (np. linie do produkcji nadwozi czy silników) jak i np. do automatyzacji linii produkcyjnych do produkcji elementów z tworzyw sztucznych.

CAMdivision od 2007 roku oferuje rozwiązania CAx/PLM w oparciu o system NX SIEMENS. Posiadają nieocenione doświadczenie we wdrożeniach pakietów NX CAD/CAM, specjalistycznych aplikacji do konstrukcji form wtryskowych NX Mold i wykrojników NX Progressive oraz tworzeniu wieloosiowych postprocesorów z symulacją kinematyki maszyn na bazie kodu NC.

Więcej o  CAMdivison

 

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Solid Edge - 5 sprawdzonych sposobów na duże złożenia