Solid Edge - 5 sprawdzonych sposobów na duże złożenia
Podręcznik SOLIDWORKS 2020
Warsaw Industry Week 2020
ITM Industry Europe 2020
PLASTPOL 2020

CAMdivision największym partnerem SIEMENS Industry Software

06.11.2018 Skomentuj pierwszy

Ponad 95% wdrożeń specjalistycznych aplikacji związanych bezpośrednio z ideą Industry 4.0 należyw Polsce do CAMdivision:

  • NX Additive Manufacturing - techniki przyrostowe w obszarze druku 3D w metalu (NX CAM Multi-Axis Metal Deposition) i tworzyw sztucznych (NX CAM & HP MultiJet Fusion),
  • NX Mold - formy wtryskowe,
  • NX Progressive - tłoczniki
    NX CAM Robotics - roboty frezujące i spawające
  • NX CMM - maszyny pomiarowe.

Doroczne spotkanie partnerów handlowych SIEMENS Industry Software odbyło się w dniach 29-30 października 2018 roku (rok finansowy SIEMENS zaczyna się 1 października, a kończy 30 września).

W spotkaniu uczestniczyło kilkunastu partnerów handlowych SIEMENS Industry Software. Podsumowano na nim ostatni rok, oraz omówiono dynamicznie zmieniający się rynek oprogramowania. CAMdivision po raz kolejny zdobyło tytuł PLATYNOWEGO i dodatkowo największego partnera jeśli chodzi o obroty finansowe z SIEMENS.

Najistotniejsze - z naszego punktu widzenia - wydarzenie w przyszłym roku to premiera nowej wersji NX w styczniu 2019 roku. CAMdivision aktywnie uczestniczy w testach nowej wersji, ponieważ jesteśmy włączeni do prestiżowego programu NX EAP (Early Adopter/Access Program). Na naszym specjalistycznym blogu nxcad.pl umieszczamy regularnie porady techniczne oraz
informacje dotyczące oprogramowania NX.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Solid Edge - 5 sprawdzonych sposobów na duże złożenia