GM System zaprasza na Mach-Tool
3DCAD SOLIDWORKS - poznaj indywidualną ofertę
XXIII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL 2019
YOUNG DESIGN 2019
Targi 3D SOLUTIONS
Konferencja Innowacje Autodesk

Bezpłatne wersje edukacyjne programów Autodesk

06.08.2018 Skomentuj pierwszy

Jeśli jesteś nauczycielem szkoły średniej, nauczycielem akademickim, uczniem lub studentem, Autodesk zapewnia bezpłatny dostęp do narzędzi i zasobów do projektowania.

Pierwszym krokiem jest pobranie darmowej wersji edukacyjnej wybranego programu Autodesk. Programy można pobrać ze strony Autodesk.

Zainstalowałeś program i zastanawiasz się co robić dalej? Przede wszystkim upewnij się, że właściwie korzystasz z licencji edukacyjnej, czyli:

  • jesteś studentem lub nauczycielem w kwalifikującej się instytucji edukacyjnej.
  • lub licencjonujesz oprogramowanie w imieniu kwalifikującej się instytucji edukacyjnej

W razie wątpliwości zawsze możesz zapoznać się ze szczegółowymi warunkami korzystania z licencji edukacyjnych.

A co jest najważniejsze, to:

  • korzystasz z tego samego oprogramowania, którego używają profesjonaliści — oprogramowanie udostępniane bezpłatnie na licencji edukacyjnej jest identyczne jak oprogramowanie używane komercyjnie,
  • użytkowanie ograniczone jest do celów edukacyjnych — oprogramowania na licencji edukacyjnej można używać wyłącznie do celów związanych z uczeniem się, nauczaniem, szkoleniami, badaniami i pracami rozwojowymi w ramach działalności dydaktycznej instytucji edukacyjnej. Nie wolno używać go do celów komercyjnych, zawodowych ani zarobkowych,
  • masz długi okres użytkowania — obecnie dostępne są licencje 3-letnie. Gdy w społeczności Autodesk Education Community pojawi się nowa wersja, można uzyskać na nią nową licencję i pobrać oprogramowanie.

1. Skorzystaj z materiałów udostępnionych przez Autodesk – Support & Learning. Na stronach znajdziesz wskazówki „jak zacząć”, tutoriale i materiały wideo dla początkujących a nawet bardziej zaawansowanych użytkowników, materiały do pobrania oraz forum, na którym możesz znaleźć odpowiedzi na najczęstsze pytania i rozwiązania problemów użytkowników.

2. Odwiedź Autodesk Design Academy i skorzystaj z dostępnych tam narzędzi online, pomocnych zarówno w nauczaniu jak i przeznaczonych do samodzielnej nauki – Akademia Autodesku to miejsce, w którym znajdziesz dużo kursów i tutoriali wideo.

3. Autodesk, w ramach inicjatywy Autodesk University, oferuje lekcje online z różnej tematyki i na różnych poziomach. Tutaj możesz wyszukać interesujące Cię prezentacje online.

4. Na stronie pccpolska.pl możesz skorzystać z obszernej zakładki Baza wiedzy – znajdziesz tam odpowiedzi na wiele pytań, podzielonych tematycznie.

5. Czujesz, że już znasz oprogramowanie Autodesk jak własną kieszeń? W takim razie możesz potwierdzić swoje kwalifikacje międzynarodowym certyfikatem Autodesk na dwóch poziomach: Autodesk Certified User oraz Autodesk Certified Professional. Certyfikacja na każdym poziomie jest dodatkowym potwierdzeniem kompetencji i umiejętności, zwiększającym wiarygodność w oczach klientów lub obecnych i przyszłych pracodawców. Jest to istotny element budujący wartość i przewagę na polskim rynku pracy, ale także i międzynarodowym. Zainteresowany? Dołącz do certyfikowanych profesjonalistów – znajdź swoją certyfikację.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
GM System zaprasza na Mach-Tool