GM System zaprasza na Mach-Tool
3DCAD SOLIDWORKS - poznaj indywidualną ofertę
XXIII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL 2019
YOUNG DESIGN 2019
Targi 3D SOLUTIONS
Konferencja Innowacje Autodesk

Symulacje komputerowe dla inżynierów - studia podyplomowe

19.06.2018 Skomentuj pierwszy

Rozpoczął się nabór do  jedenastej już edycji studiów podyplomowych „Symulacje komputerowe dla inżynierów”, które DES ART współorganizuje z Wydziałem Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej na Politechnice Gdańskiej.

Celem studiów podyplomowych jest dostarczenie wiedzy o nowoczesnych metodach symulacji komputerowych takich jak: MES, MBS, CFD oraz sposobach ich praktycznego wykorzystania w szeregu dziedzin techniki, ze szczególnym naciskiem na różnorodne zagadnienia mechaniczne. Adresatami studiów są głównie inżynierowie pracujący w przemyśle maszynowym, energetycznym, stoczniowym, samochodowym, elektrotechnicznym oraz absolwenci studiów politechnicznych.

Przedmiotem studiów jest poznanie efektywnego i świadomego korzystania z narzędzi służących przygotowywaniu obliczeń, ich przeprowadzaniu i analizie wyników (m.in. HyperMesh, OptiStruct, RADIOSS, AcuSolve). Zdecydowana większość nabytych w trakcie studiów umiejętności może zostać bezpośrednio zastosowana w pracy z innymi, podobnymi narzędziami dostępnymi na rynku, do których również staramy się nawiązać.

Zajęcia prowadzą inżynierowie-praktycy z DES ART oraz wykładowcy z Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej, a także z Wydziału Mechanicznego Politechniki Gdańskiej i Instytutu Maszyn Przepływowych PAN.

Liczba miejsc jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń.
Oficjalny nabór rozpoczął się 18 czerwca 2018.

Więcej informacji o REKRUTACJI

 

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge