XXVII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL
XVI Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

ZWCAD Architecture i Mechanical 2018

22.11.2017 Skomentuj pierwszy

ZWCAD to bardzo popularny i przystępny cenowo program CAD 2D. Oparty jest na autorskim jądrze firmy ZWSOFT. Firma UI SZANSA poinformowała o ukazaniu się najnowszych wersji jego branżowych odmian: ZWCAD Architecture 2018 oraz ZWCAD Mechanical 2018.

Oparta na ZWCAD 2018 wersja Architecture oraz Mechanical posiada dodatkowy moduł zawierający specjalizowane narzędzia odpowiednio dla branży architektonicznej i mechanicznej.

Zoptymalizowane pod kątem możliwości i stabilności, ZWCAD Mechanical i Architecture 2018 zapewniają znakomite narzędzie do pracy.

Poniżej kilka kluczowych nowości w poszczególnych wersjach ZWCAD.

ZWCAD Mechanical 2018

Biblioteka szkiców i części - Wspiera międzynarodowe standardy projektowe i zawiera rosnąca bibliotekę części znormalizowanych.

Dedykowane narzędzia do rysowania - Zawiera specjalne narzędzia dla wielu aspektów inżynierii mechanicznej i procesu projektowania, takie jak np. generator wałów, pasowania, chropowatość powierzchni, BOM oraz normalia mechaniczne.

Zaawansowane wymiarowanie - ZWCAD Mechanical 2018 zapewnia elastyczne i zaawansowane funkcje wymiarowania wraz z funkcją automatycznego rozmieszczania.

wymiarowanie

Zestawienia materiałów z powiązanymi odnośnikami - Asocjatywne zestawienia materiałów wraz z odnośnikami pozwalają na szybkie rysowanie "balonów", ich układanie i zmianę numeracji pozycji, które to następnie zaktualizują się w tabeli zestawienia.

ZWCAD Architecture 2018

Rysowanie w 2D, tworzenie w 3D - Projektuj w 2D, przełączaj widok i wszystkie komponenty mogą być przeglądane w widoku 3D.

Parametryczne komponenty dla budownictwa - Belki, płyty i kolumny można tworzyć za pomocą określonych narzędzi. Takie obiekty parametryczne można edytować, klikając dwukrotnie lub z palety właściwości.

Wersje branżowe Architecture oraz Mechanical bazują na wersji ZWCAD 2018, zatem posiadają wszystkie nowości wdrożone do podstawowej wersji ZWCADa takie jak:

O nowościach w ZWCAD 2018 pisaliśmy TUTAJ >>>

Nowy, ciemniejszy interfejs - Niższa jasność i wyższy kontrast poprawiają komfort wielogodzinnej pracy - zmniejszając zmęczenie wzroku, nowy interfejs współgra ze współczesnymi standardami i jest przyjazny dla użytkownika.

Ulepszona personalizacja interfejsu Użytkownika - ZWCAD 2018 posiadanie nie tylko wstążkowy interfejs jak do tej pory, ale teraz obsługuje również możliwość dostosowywania pasków narzędzi menu, skrótów klawiaturowych, i menu prawego przycisku myszy. Co więcej, częściowe CUI pozwala użytkownikom i programistom tworzyć własne wstążki w programie.

Szybszy i stabilniejszy - Wydajność rysowania oraz stabilność ZWCAD 2018 została znacznie zwiększona w porównaniu do poprzedniej. Osiągnięto to między innymi za pomocą zautomatyzowanej procedury testowej programu.

Nowe funkcje i ulepszenia - W wersji 2018 pojawiło się wiele nowości i ulepszeń - Więcej tutaj >>>

Lepsze API, więcej aplikacji - ZWCAD 2018 obsługuje interfejsy LISP, VBA, ZRX i .NET, w obecnej chwili dostosowano już większość aplikacji dodatkowych.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: