Jak wykorzystują SOLIDWORKS Visualize?

06.07.2017 Skomentuj pierwszy

Peter Hildebrandt, właściciel Working Image, jako fotograf reklamowy w swojej codziennej pracy korzysta z oprogramowania SOLIDWORKS Visualize Professional i jak mówi wykorzystywanie systemu w znacznym stopniu przyspiesza realizację jego zamówień.

SOLIDWORKS Visualize daje mi możliwość tworzenia wspaniałych zdjęć i animacji. Nie mógłbym osiągnąć tej samej jakości w tradycyjny sposób przy tym samym budżeciekomentuje Peter Hildebrandt.

Dzięki wsparciu oprogramowania SILIDWORKS, Hildebrandt w łatwy sposób tworzy wizualizacje bez potrzeby fotografowania produktów w studiu fotograficznym, dzięki czemu oszczędza mnóstwo czasu. Fotograf używa wizualizacji do tworzenia fotorealistycznych renderingów do celów marketingowych, które mogą być wykorzystywane jako prezentacje produktów na stronach internetowych, wystawach, czy nawet do druku.

Artysta ceni sobie możliwość dostosowania ustawień Wyglądu do konkretnych potrzeb, a także funkcję Głębia Ostrości, która sprawia, że rendery są fotorealistyczne. Dzięki możliwości dostosowania liczby przejść renderowania możemy manipulować dokładnością finalnego efektu. Dodatkowo zintegrowana kolejka renderowania planuje kolejność wykonywanych renderów co pozwala oszczędzić czas.

Moją ulubioną cechą jest doskonałe połączenie SOLIDWORKS Visualize z intuicyjną nakładką HDR Light Studio, która sprawia, że ​​oświetlenie jest bardzo realistyczne. Dzięki zaawansowanym funkcjom oprogramowania możesz zobaczyć wyniki natychmiast, korzystając z wtyczki Visualize – podsumowuje Peter Hildebrandt.

Oto kilka przykładów inspirującej pracy Petera.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: