CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby do działu ARCHISPACE.

Miejsce pracy:

  • Gdańsk
  • Warszawa
  • Katowice
  • Poznań
  • sprzedaż produktów ARCHISPACE (profile na portalu, usługi tworzenia bibliotek CAD, usługi marketingowe) producentom branży budowlanej
  • przygotowywanie umów/harmonogramów
  • nadzór nad realizacją zamówień
  • prezentacja produktów ARCHISPACE (przez telefon, system prezentacji on-line, podczas wizyt u klientów)
Wymagania
  • wykształcenie minimum średnie
  • minimum 2 letnie doświadczenie handlowe (aplikacje osób bez doświadczenia handlowego zostaną odrzucone)
  • doświadczenie w pracy zespołowej
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność prezentacji produktu
Oferujemy
  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej spółce notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych
  • dobre warunki pracy (głównie stacjonarnie w siedzibie firmy w Gdańsku)
  • system prowizyjny
  • stały rozwój (w tym możliwość korzystania z oferty szkoleń Centrum Szkoleniowego PROCAD
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy (nielimitowany telefon GSM, laptop, dostęp do samochodów służbowych, system CRM, wsparcie działu marketingu, itp.)
Pracodawca

PROCAD S.A.

Miejsce pracy

Gdańsk

ul. Kartuska 215

pomorskie

80-122

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Oferta ważna do

10-04-2021