CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska
Innowacje, nowe technologie, wynalazki – od 20 lat rozwijamy oryginalne rozwiązania dla transportu. Naszym założycielem jest profesor Tadeusz Uhl, który we współpracy z AGH prowadzi prace badawcze związane z najnowszymi technologiami. EC Engineering buduje polski kapitał intelektualny. Realizujemy międzynarodowe projekty R&D dla branż: kolejowej, lotniczej, samochodowej.
Będziesz odpowiadać za
  • Przeprowadzanie analiz dynamicznych pojazdów szynowych
  • Budowa modeli symulacyjnych
  • Wyznaczanie charakterystyk zawieszenia pojazdów szynowych
  • Symulacje prób stacjonarnych
  • Symulacje prób ruchowych
  • Symulacje zużycia koła
  • Dialog techniczny z poddostawcami
  • Analizę wyników i raportowanie
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu mechaniki, fizyki lub kierunków pokrewnych,
  • Znajomość oprogramowania stosowanego w obliczeniach numerycznych wytrzymałości (np. Simpack, Adams lub inne pokrewne)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w przeprowadzaniu symulacji MBS
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość metody elementów skończonych,
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • system premiowy
  • program poleceń pracowniczych
  • karta Multisport
  • paczki świąteczne
  • spotkania integracyjne
  • kawa/herbata/owoce
  • inicjatywny dobroczynne
  • dofinansowanie do szkoleń i kursów
Klauzula

Prosimy o zamieszenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EC Engineering sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie na potrzeby rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Pracodawca

Miejsce pracy

Kraków

Małopolska

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

natychmiast

Oferta ważna do

21-06-2024

Zainteresowany?
lub udostępnij na