CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby do pracy w dziale ARCHISPACE oferującym między innymi usługi tworzenia bibliotek CAD dla szeroko rozumianej branży budowlanej.

  • Tworzenie modeli 3D na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej.
  • Tworzenie detali architektonicznych.
  • Publikacja materiałów informacyjnych na portalu ARCHISPACE.pl.
  • Tworzenie newsów i biuletynów informacyjnych ARCHISPACE.pl.
  • Opieka nad facebook fanpage.
Wymagania
  • Dobra znajomość programów AutoCAD, Revit
  • Dodatkowy atut: 3ds Max,Inventor ,ArchiCAD ,programy graficzne np. Photoshop
  • Dobra komunikacja z otoczeniem, zaangażowanie i motywacja w pracy.
  • Znajomość programów pakietu MS Office.
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności.
  • Preferujemy osoby z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny marketingu i reklamy.
Oferujemy
  • Ciekawą pracę w interesującym zespole
  • ciągły rozwój z uwagi na nieprzerwany kontakt z najnowszymi technologiami CAD
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Klauzula

Pracodawca

PROCAD S.A.

Miejsce pracy

Gdańsk

ul. Kartuska 215

pomorskie

80-122

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Oferta ważna do

31-05-2018