CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska

Oferujemy przejrzystą ścieżkę kariery i możliwość awansu.

  • Rozwój sprzedaży oferowanych przez firmę rozwiązań inżynierskich
  • Kreatywne i skuteczne poszukiwanie potencjalnych Klientów
  • Identyfikacja potrzeb i opieka nad Klientami firmy;
  • Prowadzenie aktywnych działań handlowych;
  • Sporządzanie ofert, negocjacje warunków umów oraz ich finalizacja;
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.
Wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży – min. 1 rok;
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania trwałych, pozytywnych relacji z Klientem;
  • Koncentracja na doskonaleniu umiejętności sprzedażowych;
  • Konsekwencja w realizacji postawionych celów;
  • Znajomość języka angielskiego – B1/B2;
  • Prawo jazdy kat B.
Oferujemy
  • Przejrzystą ścieżkę kariery i możliwość awansu;
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (zasadnicze oraz system prowizyjny);
  • Stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju kompetencji zawodowych;
  • Satysfakcję z wykonywanej pracy i sukcesów sprzedażowych;
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji o silnej pozycji na rynku;
  • Pakiet medyczny, kartę sportową.
Klauzula

Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję oraz jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres kariera@dps-software.pl lub poprzez formularz powyżej.wraz z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DPS Software Sp. z o. o., moich danych osobowych w ramach prowadzonej działalności (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).

Pracodawca

DPS Software Sp z o.o.

Miejsce pracy

Katowice

ul. Ligocka 103

mazowieckie

02-676

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

natychmiast

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy (dział handlowy)

Oferta ważna do

31-05-2018