CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska

DES ART jest w Polsce jedną z najbardziej zaawansowanych w technologii MES (FEM) firm oferujących swoje usługi dla różnych gałęzi przemysłu. Ponadto jesteśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania Altair HyperWorks w Polsce.

Obecnie, w związku z rozwojem naszego Zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko - Asystent Działu Sprzedaży / Pracownik Biurowy.

Będziesz odpowiadać za
  • prowadzenie rozmów handlowych i przygotowywanie ofert
  • spotkania u klientów
  • prowadzenie prezentacji produktowych
  • budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami
  • realizacja celów sprzedażowych
  • doradztwo techniczne
  • regularne raportowanie
  • współpraca z innymi działami firmy
Wymagania
  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne (kier. mechanika, matematyka i fizyka stosowana, samochodowy, lotniczy, okrętowy itp.) oraz zmysł techniczny
  • wiedza na temat projektowania (CAD) i analiz numerycznych (CAE) wskazana
  • min. roczne doświadczenie w sprzedaży (chętnie rozwiązań i/lub usług CAD/CAE)
  • rozumienie potrzeb klienta i umiejętność podejmowania dyskusji na temat proponowanych rozwiązań
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i prezentacji
  • konsekwencja i determinacja w realizacji celów
  • pozytywne nastawienie
  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych
Oferujemy
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • profesjonalny program szkoleń
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie własnych kompetencji
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę w zgranym zespole
  • szkolenia w kraju i za granicą
  • pakiet medyczny, karta MultiSport
Klauzula

CV musi obejmować dane, o których mowa w art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2016 r., poz. 1666), tj. imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Kandydat może dobrowolnie podać dane dodatkowe, inne niż przewidziane Kodeksem Pracy. W takim przypadku, kandydat zobowiązany jest dołączyć następujące oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie dodatkowym niż przewidziane Kodeksem Pracy w celu rekrutacyjnym prowadzonym przez DES ART sp. z o.o., ul. Czechosłowacka 3, 81-969 Gdynia”. Kandydat może wyrazić również dodatkową zgodę na dalsze przetwarzanie danych przez DES ART sp. z o.o. dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. W takim przypadku niezbędne jest zawarcie dodatkowej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DES ART sp. z o.o., ul. Czechosłowacka 3, 81-969 Gdynia dla celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Pracodawca

DES ART

Miejsce pracy

Gdynia

ul. Czechosłowacka 3

pomorskie

81-969

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Oferta ważna do

30-12-2019