Pobierz infografikę wyzwania projektowe w CAD
Plastpol 2018
Podręcznik SOLIDWORKS 2018 Nowości w programie, porady praktyczne oraz ćwiczenia
Innoform 2018
SOLIDWORKS Simulation

Polska Konferencja SOLIDWORKS

25.08.2015 Skomentuj pierwszy

Już 23 października br. odbędzie się Polska Konferencja SOLIDWORKS 2016. Tym razem entuzjaści SOLIDWORKS będą mieli okazję spotkać się w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Konferencja SOLIDWORKS to coroczne wydarzenie organizowane przez firmę SOLIDEXPERT, w trakcie którego prezentowane   są   nowości   wprowadzone   w   najnowszej   wersji   programu.  

W   tej  edycji,  uczestnicy konferencji w przeciągu jednego dnia będą mieli okazję poznać ponad 200 nowych funkcji SOLIDWORKS 2016. Doświadczeni specjaliści z SOLIDEXPERT omówią i zaprezentują ich wykorzystanie w praktyce.

Jak co roku, i tym razem nie obędzie się bez specjalnych atrakcji oraz udziału zaproszonych gości. W trakcie przerw uczestnicy konferencji będą również mogli odwiedzić stoiska wystawców i partnerów.

Polska Konferencja SOLIDWORKS 2016 w Krakowie to również świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Co roku odwiedza ją ponad setka firm z różnych branż, które łączy jeden wspólny mianownik  - SOLIDWORKS! Wydarzenie to dla wielu firm jest świetną okazją do nawiązania współpracy w przyszłości.

W najbliższym czasie zostanie opublikowane więcej szczegółów oraz harmonogram konferencji, ale już teraz zapraszamy do rejestracji >>>

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie Państwo na stronie Polskiej Konferencji SOLIDWORKS.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Pobierz infografikę wyzwania projektowe w CAD