AutoCAD Inventor LT Suite 2013 – już dostępny w Polsce i po polsku!

19.06.2012 Skomentuj pierwszy

Po raz pierwszy dostępna jest polska wersja AutoCAD Inventor LT Suite - rozwiązania, które w ramach światowej premiery najnowszych wersji oprogramowania Autodesk 2013, pojawiło się również po raz pierwszy na polskim rynku.  

Rozwiązanie to dedykowane jest wszystkim inżynierom i specjalistom na co dzień zajmującym się projektowaniem w różnych sektorach przemysłu. Program jest w pełni kompatybilny z AutoCAD LT pozwalając na edycję obiektów 2D do 3D w Autodesk Inventor LT. Dzięki połączeniu tych dwóch programów możliwe jest zatem łatwe rozpoczęcie pracy w środowisku 3D.  

„Mamy nadzieję, że to rozwiązanie spełni oczekiwania użytkowników z branży mechanicznej. Mają oni teraz do dyspozycji polską wersję programu, dzięki któremu w prosty i efektywny sposób dołączą trójwymiarowe projektowanie elementów mechanicznych do projektów tworzonych w AutoCAD LT” – mówi Andrzej Poćwierz, menadżer ds. rozwiązań Autodesk dla przemysłu.

Premierze polskiej wersji towarzyszy specjalna kampania, w ramach której, na atrakcyjnych warunkach, możliwe jest zaktualizowanie obecnej licencji AutoCAD LT do pakietu AutoCAD Inventor LT Suite 2013, jak również nabycie nowej licencji AutoCAD Inventor LT Suite. Szczegóły dotyczące kampanii dostępne są na www.autodesk.pl/altis

AutoCAD Inventor LT wykorzystuje ten sam format plików części, co pełna wersja Autodesk Inventor, dlatego inżynierowie mogą projektować w 3D, a tym samym wykorzystywać zalety cyfrowego prototypowania w dowolnym momencie, kiedy ich projekty będą tego wymagać. Dzięki pracy na modelach trójwymiarowych możliwa jest rzeczywista wizualizacja i optymalizacja danego elementu, sprawdzenie jego właściwości fizycznych, wczesne wyeliminowanie błędów, a przez to szybsze wprowadzenie produktu do produkcji. Oprócz trójwymiarowego modelowania części, Autodesk Inventor LT zapewnia dostęp do wybranych funkcji oprogramowania Autodesk Inventor, m.in.: odczytywania plików CAD z innych programów oraz automatycznego tworzenia rysunków wykonawczych w formacie DWG i przesyłanie ich do dostawców czy klientów.

Jego dużą zaletą jest także bardzo realistyczny rendering, umożliwiający większą precyzję w wyborze ostatecznej wersji projektowanej części.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: