Warsztaty dla użytkowników platformy Revit

17.02.2009 Skomentuj pierwszy


Autodesk organizuje cykl warsztatów dla użytkowników platformy Revit. Spotkania Revit Open Door – Tips & Tricks będą się odbywać w każdy ostatni czwartek miesiąca w Warszawie
 
Autodesk poinformował o organizacji warsztatów szkoleniowych dla osób pracujących w Autodesk Revit Architecture. Będą się one odbywały w siedzibie Autodesk, w Warszawie w każdy ostatni czwartek miesiąca. Użytkownicy programu Revit spotkają się po raz pierwszy już 26 lutego.
 
Warsztaty poprowadzi ekspert Autodesk, Andrzej Samsonowicz, inżynier aplikacji AEC. Uczestnicy pierwszego spotkania z cyklu Revit Open Door będą pracować nad takimi zagadnieniami, jak modelowanie bryłowe, tworzenie etykiet pomieszczeń, kontrolowanie łączenia się warstw pomiędzy ścianą a stropem. Chętni do udziału w warsztatach będą mogli także sami proponować tematy zajęć.
 
Inicjatywa Revit Open Door jest elementem wspierania użytkowników, którzy chcą efektywnie wykorzystywać posiadane rozwiązania Autodesk do modelowania informacji o budynku.
 
Formularz rejestracyjny oraz więcej informacji o warsztatach Revit Open Door można znaleźć na stronie www.autodesk.pl/revitopendoor.

Tematy warsztatów
26 lutego

- Modelowanie bryłowe
- Tworzenie etykiet pomieszczeń
- Kontrolowanie łączenia się warstw pomiędzy ścianą i stropem

26 marca

- Funkcjonalność narzędzia „grupa”
- Koordynowanie projektu z podkładem geodezyjnym i współrzędnymi geodezyjnymi
- Definiowanie parametrycznych profili szprosów ścian kurtynowych

30 kwietnia

- Zagnieżdżanie detali 2D w profilach
- Tworzenie nowych paneli ścian kurtynowych korzystając z szablonu
- Tworzenie parametrycznych arkuszy wydruku z logo firmy
 
Informacje o Revit Architecture i BIM
Dedykowane do modelowania informacji o budynku (BIM) oprogramowanie Revit® Architecture jest kluczem do projektowania zrównoważonego. Modelowanie informacji o budynku (ang. Building Information Modeling - BIM) jest zintegrowanym procesem bazującym na skoordynowanych i rzetelnych informacjach o projekcie od momentu jego naszkicowania poprzez budowę, aż po użytkowanie. Dzięki BIM architekci, inżynierowie, budowlańcy i właściciele budynków mogą w prosty sposób tworzyć skoordynowane, cyfrowe informacje projektowe i dokumentację, używać tych informacji do dokładniejszej wizualizacji, symulacji i analizy zachowań budynków, ich wyglądu i kosztów oraz tworzyć projekty w sposób niezawodny, szybszy, tańszy i mniej negatywnie wpływający na środowisko.

 
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: