Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge
Webinar NX 2019

Złoty medal MTB BUDMA 2009 dla ArCADia-TERMO

26.01.2009 1

21 stycznia w Poznaniu sąd konkursowy Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA przyznał Złoty Medal programowi ArCADia-TERMO.

Jarosławowi Chudzikowi prezesowi ArCADiasoft nagrodę wręczyli: Przemysław Trawa prezes zarządu międzynarodowych targów poznańskich i prof. Józef Jasiczak przewodniczący sądu konkursowego.

Prezes firmy ArCADiasoft Jarosław Chudzik odbierając medal powiedział: „Jestem ogromnie wzruszony i zaszczycony. Dumny, bo jury ukoronowało tą nagrodą wielomiesięczną pracę zespołu naszych programistów, którzy stworzyli to oprogramowanie. Nieczęsto się też zdarza by polska firma, która nie ma tak dużego zaplecza jak zagraniczni konkurenci, została tak wysoko oceniona. Ten złoty medal, to także ogromne wyzwanie dla nas. Musimy stale doskonalić nasze programy aby mogły sprostać wymaganiom kreowanym przez budownictwo przyszłości.”


ArCADia-TERMO
jest innowacyjnym programem do obliczeń cieplnych budynku. Oprogramowanie z rzutu architektonicznego stworzonego w systemie ArCADia lub zaimportowanego do ArCADii z takich programów jak: ALLPLAN, ArchiCAD czy REVIT automatycznie wykonuje obliczenia cieplne pozwalające na oszacowanie strat ciepła w pomieszczeniach, określenie sezonowego zapotrzebowania na ciepło, sporządzenie świadectwa oraz audytów energetycznych. ArCADia-TERMO na podstawie podkładu architektonicznego tworzy model cieplny budynku przekazywany do dalszych obliczeń. Takie rozwiązanie zwiększa szybkość wykonywania projektu i pozwala na odejście od tradycyjnej metody ręcznego wprowadzania wymiarów przegród.
 
Opis oprogramowania >>


 

KOMENTARZE (1)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Grzejnik Dodany: 21.02.2009 15:03
Polecam, a najlepiej - proponuję pobrać demo i samemu się przekonać. Dla mnie program jest bardzo praktyczny, zrobienie certyfikatu to właściwie wprowadzenie danych, program posiada dobrze zbudowane wsparcie i raportowanie błędów. Jeżeli ktoś potrzebuje program do intensywnego wykorzystania to jest to zapewne najlepsza opcja, bo nie są nakładane zbędne ograniczenia i wymogi licencyjne, na co natknąłem się w przypadku alternatyw. Pozdr
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge