XXVII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL
XVI Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

LandARCH 2009 Dla AutoCAD LT

28.08.2008 Skomentuj pierwszy


GlobalCAD ogłosiła wydanie LandARCH 2009, najnowszej wersji swojego zintegrowanego oprogramowania dla architektów krajobrazu i projektantów wykorzystujących w swojej pracy produkty z rodziny AutoCAD.
 
 

Obszerne biblioteki obiektów 2D/3D
 
LandARCH został stworzony w celu podniesienia wydajności i jest dużym krokiem naprzód wśród programów z dziedziny architektury i kształtowania krajobrazu. Program zawiera biblioteki projektów 2D/3D, narzędzia do wyliczania kosztów i generowania zestawień materiałowych (BOM – z ang. bill of material), niestandardowe wzory kreskowania, duży wybór rodzajów linii i narzędzia do zarządzania projektem.
 

Wśród nowych funkcji znajdziemy ulepszone biblioteki modeli 3D, które mogą być renderowane bezpośrednio w AutoCAD’zie lub eksportowane do programów do renderingu, takich jak Viz Render i 3DS Max.
 

W połączeniu z już istniejąca w LandARCH biblioteką obiektów krajobrazowych 3D, program może się teraz pochwalić wewnętrznymi bibliotekami obiektów i modeli obejmującymi m.in. : meble (biurowe i domowe), dodatki (dekoracje), armatury kuchenne i sanitarne.
 

Nowe narzędzia modelowania terenu w LandARCH, umożliwiają błyskawiczne tworzenie powierzchni terenowych 3D (siatki lub bryły) pokrywających olbrzymie obszary, z dowolnych, istniejących danych pomiarowych 2D lub 3D. Poprzez proste zaznaczenie wszystkich punktów pomiarowych na Swoim rysunku, bez różnicy czy powstałych z linii, markerów, czy bloków – LandARCH w inteligentny i niezwykle dokładny sposób, potrafi stworzyć model terenu 3D!

LandARCH współpracuje z AutoCAD 2000-2009, AutoCAD LT 2000-2009 i wszystkimi produktami z tej rodziny, włączając w to AutoCAD Architecture.

Program można nabyć za 549$ (pojedyncza licencja) na stronie www.globalcad.com Dostępną jest także licencja wielostanowiskowa.
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: