ZW3D Lite - Ekonomiczny program 3D CAD
Targi Toolex 2022
Targi Toolex 2022

WOODEXPERT - nowy software CAD 3D dla branży meblarskiej

01.04.2021 Skomentuj pierwszy

W marcu br. SOLIDEXPERT, polski dostawca rozwiązań CAD / CAM / PDM / ERP, zaprezentował swój najnowszy produkt stworzony z myślą o przemyśle meblarskim – oprogramowanie do projektowania mebli WOODEXPERT, kompatybilne ze środowiskiem SOLIDWORKS.

WOODEXPERT to profesjonalna aplikacja wspierająca proces projektowania mebli i przygotowania ich produkcji, składająca się z czterech, zintegrowanych ze sobą modułów:

  • Projektowanie
  • Dokumentacja 2D
  • BOM
  • CAM

Program umożliwia zaoszczędzenie ok. 60% standardowego czasu projektowania, m.in. dzięki zautomatyzowanemu generatorowi rysunków i przyjaznej bibliotece komponentów. Projektowanie opiera się na prostym mechanizmie wstaw / zamień, pozwalającym na zachowanie dużej swobody modelowania, a edycja biblioteki nie wymaga od użytkownika wiedzy z zakresu programowania.

Aplikacja jest łatwo integrowalna z systemami PDM / ERP, a mechanizm kontroli kolizji technologicznych pozwala uniknąć błędy produkcji już na wczesnym etapie projektowania mebli. Użytkownik programu dostaje również możliwość tworzenia kosztorysów, rozbudowanej dokumentacji produkcyjnej, funkcję paczkowania i pakowania wyrobów. Program jest zintegrowany ze środowiskiem SOLIDWORKS.

W pełni funkcjonalna wersja testowa programu  TUTAJ >>

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
ZW3D Lite - Ekonomiczny program 3D CAD