Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge
Targi druku i skanu 3d - 3D SOLUTIONS 2020

Nowy Teamcenter 12

08.08.2018 Skomentuj pierwszy

Siemens wprowadza najnowszą wersję portfolio Teamcenter, oprogramowania do zarządzania cyklem życia produktu - PLM. Teamcenter 12 pomaga obniżyć całkowity koszt zarządzania i utrzymywania PLM dzięki opcjom wdrażania w chmurze, zapewniając jednocześnie wygodniejszy dostęp do przeglądarki internetowej na dowolnym urządzeniu, a także narzędzia ułatwiające zarządzanie samym oprogramowaniem.


Nowe i udoskonalone rozwiązania poszerzają zakres rozwiązań technicznych i biznesowych w portfolio PLM Teamcenter, co umożliwia klientom digitalizację ich działalności i podejmowanie świadomych decyzji w oparciu o wiedzę uzyskaną z rynku, produkcji czy działów inżynierskich.

"Dzięki najnowszej wersji Teamcenter dostarczamy nowoczesny, adaptowalny system PLM, który może się zmieniać i rozwijać wraz z naszymi klientami w obliczu wyzwań związanych z zakłóceniami w branży i na rynku" – powiedział Joe Bohman, starszy wiceprezes, Lifecycle Collaboration Software, Siemens PLM Software. "Skupiamy się na tym, aby oprogramowanie Teamcenter było bardziej opłacalne do wdrożenia oraz pod względem kosztów ponoszonych przez właściciela, jednocześnie zwiększając dostęp do większej liczby użytkowników dzięki internetowym rozwiązaniom obejmującym cały cykl życia produktu. Dzięki temu wydaniu nasi klienci będą mogli cieszyć się znacznie większą wydajnością w wielu lokalizacjach – na przykład nawet 10-krotnie szybszym transferem danych, 5-10-krotnie szybszą synchronizacją danych i przepustowością zwiększoną do 2 milionów obiektów na godzinę".

Teamcenter pomaga klientom w realizacji innowacji poprzez większą wydajność IT dzięki nowoczesnym i elastycznym opcjom wdrażania PLM. Internetowy instalator Deployment Center pomaga klientom łatwiej zarządzać Teamcenter obejmującym nieograniczoną liczbę środowisk. Nowe wydanie oferuje pełną obsługę platformy, dzięki czemu łatwiej jest skonfigurować środowisko Teamcenter.

"America Makes Digital Storefront to bezpieczna platforma online do produkcji dodatków dostarczana wraz z Teamcenter w chmurze przy użyciu usług Amazon Web Services" – powiedział Joe Veranese, kierownik ds. systemów biznesowych w America Makes. "Ponad 215 organizacji członkowskich ma dostęp do platformy Digital Storefront za pośrednictwem Active Workspace, łatwego w użyciu klienta WWW dla Teamcenter. Konfiguracja i rozszerzenie Active Workspace, aby informacje były nie tylko dostępne, ale i łatwe w użyciu, abyśmy mogli szybko przekazywać informacje członkom bez blokady innych narzędzi, nie sprawia żadnych trudności".

Teamcenter zapewnia klientom więcej opcji zarządzania kosztami posiadania PLM dzięki współpracy z bazą różnych partnerów w chmurze, w tym Microsoft Azure i Amazon Web Services, oraz dzięki wykorzystaniu wiedzy na temat chmury partnerów sprzedażowych i organizacji usług globalnych zarządzanych przez Siemens.

Spółka Joyoung została uznana za najbardziej wpływową chińską markę małych urządzeń gospodarstwa domowego przez osiem lat z rzędu. Teamcenter łączy informacje o produktach i procesy, aby zwiększyć ogólną wydajność biznesową" – powiedział Jing Jin, menedżer projektu PLM, Joyoung. "Usprawnione i intuicyjne doświadczenie użytkownika PLM podczas korzystania z Active Workspace ułatwiło naszym kierownikom przeglądanie i zatwierdzanie dokumentów technicznych oraz zarządzanie naszym łańcuchem dostaw".

Wizualizacja jest niezbędna do współpracy między firmami, ponieważ pozwala użytkownikom na przeglądanie i analizowanie projektów produktów przy użyciu standardowego formatu danych 3D JT™. Obsługa niedrogich urządzeń wirtualnej rzeczywistości (VR) pozwala każdemu wejść do środka, wchodzić w interakcje i badać produkty w środowisku immersyjnym. Poprzez dodanie opcji przetwarzania grafiki po stronie stacji roboczej dla użytkowników Active Workspace Teamcenter pomaga obniżyć koszty i poprawić wydajność współpracy między użytkownikami MCAD i użytkownikami aplikacji innych niż MCAD – przy niższych kosztach ponoszonych przez właściciela – dzięki wykorzystaniu istniejących inwestycji sprzętowych.

Teamcenter zapewnia ultra-szybką współpracę w wielu lokalizacjach dzięki przyspieszeniu transferu i importowi dużych ilości danych dotyczących produktów przy wysokiej przepustowości podczas replikacji i synchronizacji między lokalizacjami.

Teamcenter rozszerza dostęp do przeglądarek internetowych o więcej rozwiązań biznesowych w całym cyklu życia produktu. Nowe rozwiązanie Teamcenter Program Planning łączy podejście odgórne do planowania programu określające, co powinno być wykonane, z podejściem oddolnym, które sprawdza, co może zostać wykonane. Nowe możliwości inteligentnego odkrywania w przypadku zarządzania zestawieniem materiałów (BOM) umożliwiają zespołom i pojedynczym osobom szybkie wyszukiwanie i filtrowanie ogromnych ilości danych, aby znaleźć tylko to, co jest wymagane do wykonania określonego zadania.

Podejście Siemens PLM Software do procesu rozwoju produktów opartego na systemach (Systems Driven Product Development, SDPD) i inżynierii systemów opartej na modelach (Model Based Systems Engineering, MBSE) łączy wiele dziedzin projektowania, w tym mechanikę, elektronikę i oprogramowanie, wraz z czynnikami takimi jak koszty, niezawodność i możliwości produkcyjne. SDPD napędza cały dalszy proces rozwoju/dostawy dla ciągłej inżynierii przez cały cykl życia produktu. Teamcenter rozumie, jak wszystko pasuje do siebie, w związku z czym decyzje specyficzne dla domeny są zawsze podejmowane z uwzględnieniem całościowego oglądu sytuacji.

Więcej informacji o najnowszym wydaniu Teamcenter 12

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge