Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge

2. Targi Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM

30.12.2017 Skomentuj pierwszy

Po spektakularnym sukcesie premierowej edycji INNOFORM® wciąż nie cichną pozytywne opinie płynące zarówno ze strony Wystawców jak i Zwiedzających. Zaczęło się od pomysłu Bydgoskiego Klastra Przemysłowego, a idea nabrała realnego wymiaru za sprawą współpracy z organizatorem wykonawczym – Targami w Krakowie. Druga edycja tego wyjątkowego targowego spotkania odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia 2018 r. - niezmiennie w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym.

Targi INNOFORM® stały się marką samą w sobie i na stałe zagościły w kalendarzu przedstawicieli branży narzędziowo – przetwórczej. Bardzo atrakcyjna, specjalistyczna oferta Wystawców, premiery maszyn i narzędzi oraz prezentacja innowacyjnych technologii podczas poprzedniej edycji przełożyły się na olbrzymie zainteresowanie współtworzących wydarzenie Firm. Udział w Targach wezmą przedstawiciele biur projektowych i konstrukcyjnych, producenci i dystrybutorzy: narzędzi specjalnych i skrawających; technologii, obrabiarek i urządzeń do obróbki ubytkowej; łączenia i powlekania metali; obróbki powierzchniowej i wykańczającej; technologii, maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych; dostawcy materiałów i surowców: stali, półfabrykatów, siłowników, normaliów, osprzętu elektrycznego; oprzyrządowania technologicznego; przyrządów i urządzeń pomiarowo-kontrolnych; specjalistycznego oprogramowania; środków smarnych i chłodziw technologicznych. Wśród wystawców INNOFORM® na pewno nie zabraknie również firm, świadczących usługi z zakresu obróbki metali oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Druga edycja Targów zapowiada się równie imponująco. Na pół roku przed jej inauguracją udział w wydarzeniu potwierdziły m.in.: A. MARCINIAK OT, ALPHA TECHNOLOGY, APLEX, BESSPOL, DEMATEC POLSKA, EMPLAST, EMUGE-FRANKEN TECHNIK, ENGRAM, FATPOL TOOLS, GRAFORM, GÜHRING, HASCO POLSKA, HTM OKUMA, INCOE INTERNATIONAL EUROPE, ITA, KNARR VERTRIEBS GmbH, MILAR, MILIMEX, MEXIM, MEUSBURGER GEORG GmbH, MMC HARDMETAL POLAND, NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE TOOLS, NEW TECHNOLOGY, NOVUMPLAST, OBERON 3D, OERLIKON BALZERS COATING POLAND, OMNI 3D, PAFANA A.A., SCHMOLZ + BICKENBACH POLSKA, SINKOPLEX, STÄUBLI, TECHNAR, TRANSCORN, WADIM PLAST, YG-1, ZOLLER.

Targi INNOFORM® to również doskonale skomponowany program towarzyszący, czyli specjalistyczne konferencje, podczas których eksperci zaprezentują najnowsze rozwiązania w dziedzinie produkcji form. Będzie to jednocześnie okazja do wymiany doświadczeń i zapoznania się z nowoczesnymi technologiami.

Pierwszą edycję komplementowali zarówno Wystawcy jak i Zwiedzający. Podkreślali, że to Targi na które branża długo czekała. Bardzo nas to cieszy i dodatkowo motywuje do działania. Jesteśmy przekonani, że druga edycja tego wyjątkowego wydarzenia spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości – zapowiada Grażyna Grabowska, Prezes Targów w Krakowie.

Więcej informacji na: www.innoform.pl

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge