NX Learning Edition
Warsaw Industry Week 2020
PLASTPOL 2020

Znamy laureatów konkursu towarzyszącego Targom INNOFORM

05.03.2020 Skomentuj pierwszy

Znamy laureatów konkursu towarzyszącego Targom INNOFORM na najlepsze produkty tj. maszyny, narzędzia, urządzenia obróbcze oraz najnowsze technologie i innowacje targowe!

Eksperci oceniali nowoczesność rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, wysoki poziom parametrów eksploatacyjnych, estetykę wykonania, funkcjonalność i korzystne cechy ergonomiczne oraz brak zagrożeń dla środowiska pracy i środowiska naturalnego.

Komisja Konkursowa pod przewodnictwem prof. dra hab. inż. Tomasza Sterzyńskiego przyznała następujące nagrody:

- w kategorii maszyny, narzędzia i urządzenia obróbcze

  • Główna nagroda - statuetka Łuczniczki - w konkursie targowym dla Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania za narzędzie do nagniatania ślizgowego z cyfrowym pomiarem ciągłym i sposób nagniatania powierzchni krzywoliniowych obrotowych z rejestracją on-line wartości siły.

  • Wyróżnienie w konkursie targowym dla CNC Art Marek Fiołka za frez KOR 5 Producent: Kennametal Europe GmbH

Nagrodę otrzymaliśmy za diamentowe  narzędzie do nagniatania ślizgowego z cyfrowym pomiarem ciągłym i rejestracją on-line wartości siły. Targi INNOFORM są pierwszym miejscem, na którym zaprezentowaliśmy nasz opatentowany produkt. Jest nam bardzo miło, że został on doceniony przez Komisję Konkursową i że otrzymaliśmy nagrodę główną. W Międzynarodowych Targach Kooperacji Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM bierzemy udział od pierwszej edycji, ponieważ są to jedyne targi o tym charakterze na północy Polski. W Bydgoszczy oraz okolicy jest bardzo dużo narzędziowni oraz firm zajmujących się przetwórstwem, co powoduje, że region kujawsko-pomorski jest dla Instytutu ciekawym rynkiem do współpracy. – powiedział dr inż. Janusz Kalisz – Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania

- w kategorii technologie wytwarzania

  • Wyróżnienie w konkursie targowym dla SUMARIS Sp. z o.o. Sp. K. za OpenGrain – chemiczne fakturowanie form.

  • Wyróżnienie w konkursie targowym dla Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Tele- i Radiotechniczny za innowacyjną generację systemów ultradźwiękowych w systemie e-diagnostyki układu drgającego.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
NX Learning Edition