Targi druku i skanu 3d - 3D SOLUTIONS 2020

Znamy laureatów konkursu towarzyszącego Targom INNOFORM

05.03.2020 Skomentuj pierwszy

Znamy laureatów konkursu towarzyszącego Targom INNOFORM na najlepsze produkty tj. maszyny, narzędzia, urządzenia obróbcze oraz najnowsze technologie i innowacje targowe!

Eksperci oceniali nowoczesność rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, wysoki poziom parametrów eksploatacyjnych, estetykę wykonania, funkcjonalność i korzystne cechy ergonomiczne oraz brak zagrożeń dla środowiska pracy i środowiska naturalnego.

Komisja Konkursowa pod przewodnictwem prof. dra hab. inż. Tomasza Sterzyńskiego przyznała następujące nagrody:

- w kategorii maszyny, narzędzia i urządzenia obróbcze

  • Główna nagroda - statuetka Łuczniczki - w konkursie targowym dla Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania za narzędzie do nagniatania ślizgowego z cyfrowym pomiarem ciągłym i sposób nagniatania powierzchni krzywoliniowych obrotowych z rejestracją on-line wartości siły.

  • Wyróżnienie w konkursie targowym dla CNC Art Marek Fiołka za frez KOR 5 Producent: Kennametal Europe GmbH

Nagrodę otrzymaliśmy za diamentowe  narzędzie do nagniatania ślizgowego z cyfrowym pomiarem ciągłym i rejestracją on-line wartości siły. Targi INNOFORM są pierwszym miejscem, na którym zaprezentowaliśmy nasz opatentowany produkt. Jest nam bardzo miło, że został on doceniony przez Komisję Konkursową i że otrzymaliśmy nagrodę główną. W Międzynarodowych Targach Kooperacji Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM bierzemy udział od pierwszej edycji, ponieważ są to jedyne targi o tym charakterze na północy Polski. W Bydgoszczy oraz okolicy jest bardzo dużo narzędziowni oraz firm zajmujących się przetwórstwem, co powoduje, że region kujawsko-pomorski jest dla Instytutu ciekawym rynkiem do współpracy. – powiedział dr inż. Janusz Kalisz – Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania

- w kategorii technologie wytwarzania

  • Wyróżnienie w konkursie targowym dla SUMARIS Sp. z o.o. Sp. K. za OpenGrain – chemiczne fakturowanie form.

  • Wyróżnienie w konkursie targowym dla Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Tele- i Radiotechniczny za innowacyjną generację systemów ultradźwiękowych w systemie e-diagnostyki układu drgającego.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: