Konkurs UNIGRAPHICS NX
Opis stanowiska
Będziesz odpowiadać za
  • Przygotowanie i prowadzenie prezentacji technicznych oprogramowania SOLIDWORKS oraz PDM
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników SOLIDWORKS/PDM
  • Konsultacje techniczne i wdrożenia dla Klientów z zakresu oprogramowania SOLIDWORKS/PDM
  • Przygotowywanie materiałów technicznych i marketingowych dotyczących SOLIDWORKS/PDM
  • Uczestnictwo w wydarzeniach dotyczących oprogramowanie SOLIDWORKS (targi, seminaria)
Wymagania
  • Wykształcenia wyższe techniczne (lub ostatni rok studiów) – kierunek mechanika i budowa maszyn, mechatronika lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomości środowiska SOLIDWORKS lub pokrewnego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość j. angielskiego – poziom B1 w skali CEFR
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i chęć samodoskonalenia się
Oferujemy
  • Stabilność zatrudnienia w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wdrożenie przez doświadczonych inżynierów w firmie
  • Miłą atmosfera w pracy
  • Elastyczne godziny pracy 8-16, 9-17
  • Resellerską ścieżkę certyfikacyjną z zakresu SOLIDWORKS i SolidCAM
  • Wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Szkolenia w kraju i za granicą
  • Pakiet medyczny oraz kartę MultiSport (po okresie próbnym)
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
Klauzula

Pracodawca

Premium Solutions Polska

Miejsce pracy

Warszawa, Oborniki Wlkp.

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

od zaraz

Oferta ważna do

30-09-2021

Zainteresowany?
lub udostępnij na