Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge
Opis stanowiska

CAMdivision Sp. z o.o. jest polskim liderem w dziedzinie wdrożeń oprogramowania CAx PLM firmy Siemens PLM Software (m.in. NX CAD CAM CAE, TECNOMATIX, TEAMCENTER, Solid Edge...)

Inżynier sprzedaży - to osoba której obecnie poszukujemy do naszego działu handlowego.

Będziesz odpowiadać za
  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • kontakt i budowanie relacji z klientami
  • prezentowanie usług oferowanych przez firmę
Wymagania
  • wykształcenie wyższe niekoniecznie techniczne
  • otwartość na nowe doświadczenia
  • doświadczenie zawodowe związane ze sprzedażą
  • znajomość procesów produkcyjnych będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku CAx/PLM
  • uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach
  • pakiet medyczny i MultiSport
Pracodawca

CAMdivision Sp. z o.o.

Miejsce pracy

Błonie

ul. Sosnowa 10

dolnośląskie

55-330

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

od zaraz

Oferta ważna do

30-06-2019

Zainteresowany?
lub udostępnij na