XXVII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL
XVI Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

Duocad

Typ: CAD
Producent: INTERsoft Sp. z o.o.
Wersja językowa: Polski
Platforma OS:
duoCAD to proste i intuicyjne narzędzie do sporządzania płaskich rysunków w formacie .dwg. duoCAD oparty został na platformie IntelliCADa, stanowiąc jego kolejną odmianę. Zastosowane opcje ułatwiające wprowadzanie danych, czynią go programem łatwym w obsłudze, natomiast predefiniowane biblioteki symboli architektonicznych sprawiają, iż douCAD stanowi kompleksowe narzędzie do sporządzania dokumentacji architektonicznej 2D. Program duoCAD posiada możliwość współpracy z programem ArCon. Dokumentacja 2D sporządzona w programie ArCon może zostać zaimportowana do programu duoCAD i dalej opracowywana.
 
Środowisko pracy:
Dwa interfejsy graficzne: standardowy, który swoim wyglądem i możliwościami wprowadzania danych nie różni się od interfejsu IntelliCAD-a i drugi, uproszczony, o intuicyjnym sposobie zadawania danych i zmienionym układzie pasków narzędzi, dzięki czemu wprowadza nowych użytkowników, nie działających do tej pory w środowisku programu AutoCad, w dokładność i precyzję oprogramowania CAD, bez konieczności przechodzenia długotrwałych i trudnych szkoleń.
 
Program przeznaczony dla każdego, kto za rozsądną cenę potrzebuje szybkiego i wydajnego programu CAD o mocy i uniwersalności standardowych programów, takich jak AutoCad. Dodatkowo możliwość współpracy z programem ArCon+ znacznie przyspiesza i ułatwia pracę każdemu architektowi.

Tagi:
Komentarzy: Skomentuj pierwszy
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl