ZW3D Lite - Ekonomiczny program 3D CAD
Targi Toolex 2022
Targi Toolex 2022

ArCADia-Intellicad

Typ: CAD
Producent: INTERsoft Sp. z o.o.
Wersja językowa: Polski
Platforma OS: Windows
ArCADia-IntelliCAD 2009 to funkcjonalny, wielodokumentowy edytor graficzny wspomagający projektowanie 2D i 3D. ArCADia-IntelliCAD 2009 to program specjalnie dedykowany branży budowlanej. Posiada standardowo opcje ułatwiające tworzenie dokumentacji budowlanej (opcja rysowania ścian, wstawianie drzwi, okien, wykazy stolarki). Jest zgodny z AutoCAD-em zarówno w filozofii działania, jak i zapisie i odczycie plików w formacie DWG (zapis, odczyt, drukowanie w formacie 2007). Na rynku powstało wiele programów, które oferują podobne możliwości co AutoCAD, ale ich główną wadą jest niedoskonała obsługa formatu DWG. Współpracując z innymi firmami posługującymi się AutoCAD-em nie można sobie pozwolić na wadliwą wymianę danych. Właśnie dlatego, dzięki zgodności formatu (dwg), program IntelliCAD odniósł ogromny sukces zdobywając ponad 50% udział na rynku amerykańskim.
 
Program jest dostępny w trzech odmianach, umożliwiając, zgodnie z zasadami INTERsoft, dopasowanie do własnych potrzeb:
 
ArCADia-IntelliCAD 2009 Premium - rozszerzona jest o wprowadzanie i edycję obrazów rastrowych: BMP, CALS, EOSAT, JPG, PCX,PNG, Sun Raster, SPOT, Targa i TIFF.
 
ArCADia-IntelliCAD 2009 Professional - rozszerzona jest dodatkowo o: wczytywanie obrazów rastrowych, rendering (przedstawienie projektu z cieniowaniem, materiałami i oświetleniem).
 
ArCADia-IntelliCAD 2009 Professional+ - rozszerzona jest dodatkowo o: wczytywanie obrazów rastrowych, rendering i edycję brył ACIS.
 

  

  
 

Tagi:
Komentarzy: 1
KOMENTARZE (1)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Leon Dodany: 06.12.2012 09:31
Bardzo ciekawe rozwiązania
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl