Szkolenia SOLIDWORKS

CADprofi

Typ: CAD
Producent: CADprofi A. Czubek, J. Kosiorek s.c.
Wersja językowa: Polski Angielski
Platforma OS:
CP-System jest kompleksową aplikacją wspomagającą i znacznie przyspieszającą projektowanie instalacji c.o., wod.-kan., wentylacyjnych, technologicznych, klimatyzacyjnych, elektrycznych i innych w środowisku AutoCAD, AutoCAD LT lub Bricscad, Intellicad.
Zaletą nakładki jest pełna zgodność tworzonych rysunków z formatem dwg AutoCADa, co umożliwia ich wymianę pomiędzy projektantami niezależnie od tego, czy projektują oni przy użyciu nakładki czy też nie. Aplikacja zawiera wygodne polecenia automatyzujące projektowanie oraz obszerne biblioteki symboli i obiektów z różnych branż.
CP-System posiada otwartą strukturę, dzięki czemu możliwa jest samodzielna rozbudowa programu i dopasowanie go do własnych potrzeb. Bazy danych użytkownika są oddzielone od baz danych programu dzięki temu przy aktualizacji programu są automatycznie przejmowane do nowej wersji. Przy pracy

w zespole projektantów lub przy konieczności zainstalowania programu na innym komputerze możliwe jest przenoszenie obiektów użytkownika między komputerami.

Program CP-Producers powstał w porozumieniu z producentami urządzeń techniki instalacyjnej.

Płyty z programem można uzyskać u producentów. Biblioteki producentów wchodzą także w skład programu CP-System i wykorzystują pełną funkcjonalność tego programu (np. automatyczne wstawianie armatury w przewody).

Tagi:
Komentarzy: Skomentuj pierwszy
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl