ZW3D - Skorzystaj z 30 procentowego rabatu

Cad Wnętrza

Typ: CAD
Producent: CAD Projekt K&A
Wersja językowa: Polski Angielski Niemiecki Inne
Platforma OS:
CAD Wnętrza to program do projektowania, aranżacji, wyceny i wizualizacji pomieszczeń biurowych, gabinetów, pokojów dziennych, sypialni oraz prostych łazienek.

Program ten został stworzony w oparciu o filozofię systemu CAD Kuchnie i zawiera wszystkie jego największe zalety. System pozwala zaprojektować każde wnętrze tak, by było ono zarówno wygodne, jak i urządzone funkcjonalnie. Stąd możliwość rysowania pomieszczeń o dowolnych kształtach, wstawiania ścianek działowych oraz wyboru drzwi, okien lub otworów spośród wielu typów elementów jak też pełna wycena wstawionych mebli.

Jedną z zalet systemu jest możliwość rysowania układu płytek na ścianach, ustawiania wysokości, na jakiej mają się znaleźć oraz ich szerokości. Użytkownik programu może także kreślić różnego rodzaju podesty oraz podłogi (elementy dowolne 3D) zgodnie ze swoją inwencją i upodobaniami. Baza dodatków zaopatrzona jest w różnorodne zestawy elementów, dzięki którym z powodzeniem można zaprojektować niemal każde pomieszczenie.

      

Tagi:
Komentarzy: Skomentuj pierwszy
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl