ZW3D - Skorzystaj z 30 procentowego rabatu

Cad Decor

Typ: CAD
Producent: CAD Projekt K&A
Wersja językowa: Polski Angielski Niemiecki Inne
Platforma OS:
CAD Decor to kompleksowy program do zaprojektowania łazienek oraz wnętrz, w których do aranżacji użyto płytek ceramicznych. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku płytkarskiego na aplikację, która pozwoliłaby na, nie tylko dowolne kształtowanie przestrzeni z użyciem płytek ceramicznych, lecz także oferującą pełną wycenę projektowanego wnętrza, komplet dokumentacji technicznej dla wykonawców projektu oraz zakupującego płytki, stworzyliśmy program CAD Decor.

W CAD Decorze możemy wykonać całość prac projektowych i kosztorysowych związanych z zaprojektwaniem, aranżacją i wizualizacją łazienki, w szczególności całościowy projekt opłytkowania (ułożenie, kolorystyka, ilość płytek użytych, optymalizacja ułożenia). System umożliwia również wstawianie i wycenę armatury i elementów uzupełniających.

Do niewątpliwych zalet nowego programu należy zaliczyć interakcyjność procesu projektowania, bogactwo narzędzi projektowych i edycyjnych. Narzędzia te w znaczny sposób ułatwiają i przyspieszają tworzenie projektu.   

     

      
Tagi:
Komentarzy: Skomentuj pierwszy
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl