ZW3D - Skorzystaj z 30 procentowego rabatu

ZWCAD

Typ: CAD
Producent: ZWSOFT
Wersja językowa: Polski Angielski
Platforma OS:
ZWCAD to program do wspomagania projektowania. Jest pomocą w pracy architektów, inżynierów, projektantów i innych profesjonalistów. Umożliwia tworzenie płaskich dokumentacji (2D), jak i modeli przestrzennych (3D). Cechy charakterystyczne programu to:
wysoki poziom zgodności z plikami DWG (format Autocad®), łatwość obsługi, wysoka jakość oraz konkurencyjna cena.

1. Format zapisu.
Dzięki domyślnemu formatowi zapisu DWG, pozwala na bardzo dobrą współpracę pomiędzy projektami tworzonymi w wersjach AutoCAD®. Nie ma konieczności konwersji pliku, ani możliwości utraty danych.

 
 
2. Menu.
ZWCAD ma "intuicyjne" menu znane użytkownikom z innych programów CAD.
 
3. Obrazy rastrowe.
ZWCAD obsługuje obrazy rastrowe, takie jak zeskanowane pliki czy rysunki w formatach BMP, JPG, TIP, PCX itd., a co więcej zezwala na bezpośrednie wklejenie obrazu.
 

4. Powierzchnie 3D.
Tworzenie modeli 3D, które można wyświetlać jako szkielet bez ukrytych linii lub z zacieniowaną powierzchnią.
 
 
5. Edycja obiektów firmy Microsoft®.
Umożliwia edycję obiektów utworzonych w Microsoft Word® i Microsoft Excel®. Dzięki temu można przekazywać dane użytkownikom różnych programów. Na przykład rysunki ZWCAD mogą być zapisywane w dokumentach Microsoft Word® lub Microsoft Excel®, a podwójne kliknięcie pozwala na edycję danych.

6. MDI.
Praca na wielu otwartych rysunkach, jednocześnie może być otwartych i edytowanych do 255 plików. Narzędzie pozwala na przegląd dwóch lub więcej rysunków podczas jednej sesji. Pomiędzy otwartymi rysunkami można dokonywać kopiowania, wycinania i wklejania obiektów.

7. Przybliżanie i oddalanie.
ZWCAD pozwala na pracę z możliwością przybliżania i oddalania obiektów, za pomocą myszki. Dzięki temu w prosty sposób można oglądać rysunki, a praca jest efektywniejsza i łatwiejsza.

8. Cofnij / Ponów
W czasie korzystania z ZwCAD możliwa jest nieskończona liczba operacji "cofnij" i "ponów".

9. AutoLISP i VBA.
Program obsługuje nie tylko AutoLISP (włączając pliki DCL), lecz również dokumenty Microsoft Visual Basic for Applications (VBA).

10. Zapisywanie skryptów.
Skrypt naśladuje operacje włącznie z nazwami komend, opcjami i współrzędnymi.
Zaawansowane cechy ZWCAD Pro to połączenie cech ZWCAD Standard i możliwości modelowania brył. W wersji PRO istnieje możliwość tworzenia i edycji oraz importu i eksportu brył ACIS (można powiedzieć w uproszczeniu, że bryły ACIS to obiekty przestrzenne, które są wypełnione w środku).
Dodana została także pełna obsługa języka Visual Basic. W wersji standard można uruchomić skrypt VBA (za pomocą komendy "vbrun"), natomiast w wersji PRO dostępny jest edytor z kompilatorem oraz tak zwany "odpluskwiacz" - narzędzie ułatwiające lokalizowanie błędów.

11. Publikacja
Publikacja jest prostym narzędziem do tworzenia albo kopii zestawu rysunków albo elektronicznego zestawu rysunków DWF. Z Publikacją można zebrać rysunki, wyspecyfikować informacje odn. plotowania, a potem automatycznie wydrukować rysunki. Dzięki tej funkcji można znacznie zwiększyć swoją efektywność gdyż nie ma konieczności otwierania I drukowania każdego rysunku osobno.
 
 
12 Automatyczne śledzenie
Automatyczne śledzenie zawiera śledzenie biegunowe I śledzenie skoku obiektu.

13. True Color System
ZWCAD pozwala na wybór kolorów z ponad 16 milionów możliwych kolorów.
 

Licencja i zabezpieczenia programu (dostępne dla obu wersji).
Z zakupionym programem klienci otrzymują od firmy klucz sprzętowy. Urządzenie wygląda jak breloczek, wkłada się je do komputera w port USB.

Oprogramowanie działała tylko na komputerze z kluczem. Kupując jedną licencję, można zainstalować program na dowolnej liczbie komputerów i w miarę potrzeb przekładać klucz. W ten sposób można pracować w biurze i domu, na tej samej licencji programu.

Istnieje także możliwość zakupu licencji sieciowej (nazywa się to też licencją "pływającą"). W tym przypadku klient otrzymuje jeden klucz sprzętowy, który trzeba zainstalować w wybranym komputerze (serwerze licencji). Program ZwCAD można wówczas zainstalować na dowolnej liczbie komputerów. Podczas uruchamiania ZwCAD "pyta" serwer licencji, czy może zostać uruchomiony. Jeśli liczba uruchomionych programów jest mniejsza od liczby wykupionych licencji, to ZwCAD uruchamia się. Licencja sieciowa dostępna jest przy jednorazowym zakupie co najmniej pięciu licencji danej wersji programu.

 
Tagi:
Komentarzy: Skomentuj pierwszy
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
REKLAMA
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl
Praca dla inżynierów na 3DCAD.pl