Poznaj nowe funkcje SOLIDWORKS 2021
Nie samym CADem człowiek żyje
Nie samym CADem człowiek żyje
Forum Zarobki, wynagrodzenia, najlepsze firmy Dobre wynagrodzenia dla Spawaczy
Dobre wynagrodzenia dla Spawaczy
Postów: 9
Data dodania: 26-01-2018 14:11
Spawacz zajmuje się spawaniem lub przecinaniem elementów konstrukcji stalowych, żeliwnych lub z metali niezależnych i ich stopów. Spawacz w zależności od kwalifikacji i umiejętności dokonuje spawania lub ciecia różnymi metodami.

W tym zawodzie ważne są zarówno fachowość, jak i wiedza teoretyczna na temat materiałów poddawanych obróbce spawalniczej, ponieważ na barkach spawacza spoczywa bardzo duża odpowiedzialność za wytrzymałość i stabilność wielu konstrukcji. Miejsce pracy spawacza może być osobnym stanowiskiem w małym warsztacie, ale może to być także kilka stanowisk umiejscowionych na wielkich halach produkcyjnych lub na otwartym terenie. Spawacz często pracuje na wysokościach, na placach budowy budynków, rurociągów czy innych dużych struktur zewnętrznych. Pracę dla spawacza oferują także firmy produkcyjne, gdzie jego praca jest potrzebna przy budowie maszyn czy różnego typu pojazdów, a także w firmach usługowych i instalacyjno- montażowych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony https://strefainzyniera.pl/index.php/oferty-pracy/Spawacz gdzie znajdą Państwo kilka różnych ofert pracy w tym zawodzie, na bardzo atrakcyjnych warunkach.
Napisz odpowiedź
Nieznajomy musisz być zalogowany aby napisać odpowiedź.
E-mail:
Hasło: